• 25 Kasım 2021 Perşembe 16:11
  • |
  • Son Güncelleme:

'Salih Uçan diye aldık yürümeyi bilmiyor' Beşiktaş'ta maç sonrası büyük çatlak

Şampiyonlar Ligi'nde Ajax'a 2-1 mağlup olan Beşiktaş'ta Salih Uçan'ın formu hayrete düşürdü. Karşılaşmanın 81. dakikasında oyuna giren Salih Uçan'ın bitik hali taraftarları çıldırttı. Neredeyse aldığı tüm topları kaybeden futbolcunun fiziksel ve mental açıdan verdiği görüntü Siyah-Beyazlıları endişelendirdi. Taraftarlar ise maç sonrası sosyal medyada Salih Uçan'la ilgili binlerce paylaşım yaptı.

aksam.com.tr
%E2%80%99Salih+U%C3%A7an+diye+ald%C4%B1k+y%C3%BCr%C3%BCmeyi+bilmiyor%E2%80%99+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+ma%C3%A7+sonras%C4%B1+b%C3%BCy%C3%BCk+%C3%A7atlak

Beşiktaş'ta Salih Uçan şaşkınlığı yaşanıyor. Siyah-Beyazlıların Şampiyonlar Ligi'nde Ajax'a 2-1 mağlup olduğu maçın son 10 dakikasında oyuna dahil olan Salih Uçan'ın gösterdiği performans herkesi şaşırttı. Fiziksel ve mental açıdan oldukça kötü bir görüntü veren futbolcunun tüm topları ezmesi taraftarları çıldırttı. Oyuna girdiği ilk dakikalarda ortada kalan bir topta avantajlı olmasına rağmen yaklaşık 3 metre gerisinden gelen rakibine geçit veren Salih Uçan'ın kopuk hali teknik heyeti de endişelendirdi.

Salih Uçan'ın kaybettiği her top sonrası tribündeki Beşiktaşlı taraftarlardan uğultular yükselirken sosyal medyada da 27 yaşındaki futbolcuya büyük tepki gösterildi. Yapılan bazı yorumlar şöyle:

-Salih Uçan'a gün boyunca yemek vermesinler.

-Salih Uçan'ın 10 dakikada nefesi tükendi.

-Salih Uçan'ı abartanlar düşünsün.

-Beşiktaş Salih Uçan'da transfer çalımı yaptım derken gol yedi.

-Salih Uçan büyük takım oyuncusu değil dedik inandıramadık.

-Taraftarların en rahat hissettiği zaman Salih Uçan evde dinlenirken.

-Salih Uçan oyuna girdikten 5 dakika sonra girdiği ikili mücadelede 2 metre gerisinden gelen adam bir omuz darbesiyle ayağından topu çaldı. Bu kadar mı idmansız ve güçsüzsün.

-Salih Uçan seneye Kayseri'de kiralık oynar. Kartal Kayra ondan 3 kat iyi.

-Salih Uçan diye aldık yürümeyi bilmiyor.

-Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'a getirdiği balonlardan.

-Salih Uçan yazıklar olsun.

-Devre arası Salih Uçan, Welinton, N'Sakala ve Alex Teixeira ile yollar ayrılmalı.

-Böyle bir Beşiktaş topçusu olmaz.

- Salih Uçan son düdükte önündeki boş alana niye pas verdi? Kimse yok, hayalet mi gördü acaba?