• 6 Nisan 2022 Çarşamba 17:17
  • |
  • Son Güncelleme:

Ruslar çıldırmış olmalı! "Fenerbahçe'ye teklif götürdük, 100 milyon euro vereceğiz"

Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinin ardından EuroLeague'den Rus kulüpleri ihraç edilmişti. CSKA Moskova'nın Fenerbahçe'ye, futboldaki Avrupa Süper Ligi'ne benzer bir teklifte bulunduğu öğrenildi. CSKA Moskova Başkanı Andrey Vatutin yaptığı açıklamada, "Rus kulüpleri gelecek sene EuroLeague'e alınmazsa kendi ligimizi kuracağız. Yeni lig için Fenerbahçe'ye de teklif götürdük. Burada kulüpler EuroLeague'den en az 4 kat daha fazla gelir elde edecek. Toplamda 100 milyon euro dağıtılacak." dedi.

Ruslar+%C3%A7%C4%B1ld%C4%B1rm%C4%B1%C5%9F+olmal%C4%B1%21;+%E2%80%99%E2%80%99Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99ye+teklif+g%C3%B6t%C3%BCrd%C3%BCk,+100+milyon+euro+verece%C4%9Fiz%E2%80%99%E2%80%99

Fenerbahçe'ye flaş teklif! Rusya-Ukrayna savaşının ardından Avrupa basketbolunun 1 numaralı organizasyonu EuroLeague, radikal bir karar alarak Rus takımlarını ligden ihraç etmişti. CSKA Moskova Başkanı Andrey Vatutin, yapmış olduğu açıklamada Avrupa basketbolunda dengeleri değiştirecek bir karar aldıklarını ifade etti.

Fenerbahçe varsa yoksa Eren Elmalı

"FENERBAHÇE'YE TEKLİF GÖTÜRDÜK"

Sırp basınında yer alan habere göre, CSKA Başkanı Andrey Vatutin yaptığı açıklamada, "Rus kulüpleri gelecek sene EuroLeague'e alınmazsa kendi ligimizi kuracağız. Yeni lig için Fenerbahçe'ye de teklif götürdük. Burada kulüpler EuroLeague'den en az 4 kat daha fazla gelir elde edecek. Toplamda 100 milyon euro dağıtılacak." ifadelerini kullandı.

Hikmet Karaman'ın büyük şaşkınlığı! Bonservisine 12.3 milyon euro ödenmişti...

Andrey Vatutin Fenerbahçe'nin yanı sıra, Anadolu Efes, Olympiakos, Panathinaikos, Partizan, Kızılyıldız, Buducnost, Cibona Zagreb ve Olimpija Ljubljana'ya da teklif götürdüklerini bildirdi. Kulüplerin bu teklife nasıl bir yanıt vereceği şimdiden büyük merak konusu oldu.

Fatih Terim'e kapılar kapandı! Galatasaray'da Cenk Ergün ile Levent Nazifoğlu'nun gözü dışarıda