• 17 Nisan 2022 Pazar 08:56
  • |
  • Son Güncelleme:

Rıdvan Dilmen transferi açıkladı! İşte Mesut Özil'in yeni takımı...

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Mesut Özil transferine dair çarpıcı bir iddia ortaya attı. Rıdvan Dilmen, adı bir süredir MLS ekipleriyle anılan Mesut Özil'i isteyen takımın Los Angeles FC olduğunu dile getirdi. Oyuncunun Fenerbahçe'de kalmak istediğini belirten Dilmen, transferin akıbetinin zaman içinde netleşeceğini söyledi.

R%C4%B1dvan+Dilmen+transferi+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1%21;+%C4%B0%C5%9Fte+Mesut+%C3%96zil%E2%80%99in+yeni+tak%C4%B1m%C4%B1...

Rıdvan Dilmen, Mesut Özil'e gelen teklifi açıkladı. Fenerbahçe-Göztepe maçını değerlendiren Rıdvan Dilmen, sarı-lacivertlilerde kadro dışı kalan Mesut Özil için flaş bir bilgiyi televizyonda açıkladı.

RIDVAN DİLMEN MESUT ÖZİL'E GELEN TEKLİFİ AÇIKLADI

Rıdvan Dilmen, "Mesut Özil'i Los Angeles FC kulübü istiyor. Yazılı mesaj olarak da okumuştum. İki yıl daha kontratı var, Fenerbahçe'de kalmak istiyor. Ne olacağını zaman gösterecek." sözleri ile yıldız ismin yeni durağının Amerika olacağına değindi.

Rıdvan Dilmen, Arda Güler ile ilgili de, "Arda'yı Sergen Yalçın'a benzetiyorum" diyen Dilmen, "Gole yakın oynuyor. Sergen Yalçın da 17 yaşında böyle bir oyuncuydu. Duran top atabilir, gol atabilir... Türk futboluna çok büyük bir yıldız geliyor. Önümüzdeki yıllarda daha büyük verim alınacak." ifadelerini kullandı.