• 8 Mayıs 2022 Pazar 09:18
  • |
  • Son Güncelleme:

Rıdvan Dilmen Galatasaray'daki ilk ayrılığı duyurdu! Taraftarlar çok sevinecek

Rıdvan Dilmen, Başakşehir maçı sonrası Galatasaray'daki ilk ayrılığı açıkladı. Domenec Torrent'e ağır eleştiriler yapan Rıdvan Dilmen, İspanyol hoca için “Büyük bir ihtimalle gönderilecek” ifadelerini kullandı. Konuşmasının ilerleyen dakikalarında sözlerini sertleştiren ünlü yorumcu, Domenec Torrent için "Sen liderlik yapmadın, yardımcılık yaptın. Sen taktik deha olarak ne verdin?” şeklinde konuştu.

R%C4%B1dvan+Dilmen+Galatasaray%E2%80%99daki+ilk+ayr%C4%B1l%C4%B1%C4%9F%C4%B1+duyurdu%21;+Taraftarlar+%C3%A7ok+sevinecek

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın deplasmanda Başakşehir ile 0-0 berabere kaldığı maçı yorumladı. Domenec Torrent'e ağır eleştiriler yapan Rıdvan Dilmen, "Fatih Terim olsa 60 puan alırdı" ifadelerini kullandı. Öte yandan Dilmen, Galatasaray'ın Domenec Torrent'in büyük ihtimalle gönderileceğini belirtti.

RIDVAN DİLMEN: GALATASARAY'DAN İLK AYRILACAK İSİM DOMENEC TORRENT

Yeni sezon öncesi Galatasaray'dan ayrılacak ilk ismin Domenec Torrent olacağını belirten Rıdvan Dilmen, İspanyol teknik adamın günü düşündüğünü ve takıma liderlik değil yardımcılık yaptığını belirtti. Rıdvan Dilmen, Torrent'i "Sen taktik deha olarak ne verdin? Galatasaray kadrosu 48 puanda kaldı. Eksi üç averajı mı olur. Galatasaray'ın forması 30 puan fark yemez" şeklinde konuştu.

"GALATASARAY UMURUNDA DEĞİL, TAZMİNAT PAZARLIĞI YAPIYOR"

'Galatasaray Domenec Torrent'in umurunda değildir, o şimdi tazminat pazarlığı yapıyordur' diyen Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in takımda kalması halinde Sarı-Kırmızılıların en az 60 puan toplayacağını iddia etti.

RIDVAN DİLMEN, EMRE BELÖZOĞLU'NA ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Rıdvan Dilmen sözlerini Emre Belözoğlu'na övgüler yağdırarak tamamladı. Ünlü yorumcu, başarılı teknik adam için, "Emre Belözoğlu bana göre dünya çapında bir teknik direktör olacak. Başakşehir ile 2.00 puan ortalaması yakalamış durumda. Gerçekten çok kafa yoruyor bu işe" ifadelerini kullandı.