• 7 Mayıs 2022 Cumartesi 17:28
  • |
  • Son Güncelleme:

Real Madrid'de Gareth Bale'ın akıbeti belli oldu! Carlo Ancelotti'den ilk açıklama

La Liga şampiyonu Real Madrid'de Carlo Ancelotti, Gareth Bale'ın son durumu hakkında konuştu. Şampiyonlar Ligi'nde de finale çıkan eflatun-beyazlılarda Gareth Bale'ın durumu tartışılıyor. Real Madrid'in teknik patronu Carlo Ancelotti, Galli futbolcu için, "Yürümeye bile hali yok" dedi.

aksam.com.tr
Real+Madrid%E2%80%99de+Gareth+Bale%E2%80%99%C4%B1n+ak%C4%B1beti+belli+oldu%21;+Carlo+Ancelotti%E2%80%99den+ilk+a%C3%A7%C4%B1klama

Real Madrid'de Carlo Ancelotti'nin Gareth Bale sözleri İspanya'da gündem oldu. Eflatun-beyazlıların La Liga şampiyonluğunda da yer almayan Galli futbolcunun akıbeti merak ediliyordu. İtalyan menajer, Gareth Bale'ın şu anda yürümeye bile hali olmadığını ifade etti.

CARLO ANCELOTTI'NİN GARETH BALE SÖZLERİ REAL MADRID'DE GÜNDEM OLDU

Galli futbolcunun otobüs turuna katılmaması, Ancelotti'nin Bale'ın dışlandığının bir başka kanıtı olarak görüldü, ve Ancelotti bu konu hakkında net bir açıklama yaptı.

Tecrübeli İtalyan menajer, Bale'ın takımın geri kalanıyla dans etmesini, parti yapmasını ve hareket etmesini engelleyen şeyin ciddi bir sırt ağrısından kaynaklandırdığını ifade etti.

Pazar günü La Liga'da Atletico Madrid ile karşılaşmadan önce düzenlediği basın toplantısında konuşan Ancelotti şu ifadeleri kullandı:

Gareth Bale'ın yürümeye bile hali yok. Bu yüzden şampiyonluk kutlamalarına katılamadı. Sakatlığı nedeniyle bizimle değildi. İyi olsaydı takım arkadaşlarıyla birlikte olurdu.

GARETH BALE'IN REAL MADRID KARNESİ

Real Madrid ile bu sezon 7 maça çıkabilen Gareth Bale 1 gol kaydetti. Sezonun büyük kısmında formaya hasret kalan Galli yıldızın sezon sonunda takımdan ayrılması bekleniyor.