• 28 Aralık 2021 Salı 10:04
  • |
  • Son Güncelleme:

Paris Saint-Germain Galatasaray'ı sırtından vurdu! 2 transferi birden engellediler

Galatasaray'ın transfer çalışmalarına Fransız devi Paris Saint-Germain taş koydu. Lazio ile gerçekleştirilmesi planlanan Vedat Muriqi-Van Aanholt takasına dolaylı yoldan PSG engeli geldi. Galatasaray kara kara düşünüyor.

Paris+Saint-Germain+Galatasaray%E2%80%99%C4%B1+s%C4%B1rt%C4%B1ndan+vurdu%21;+2+transferi+birden+engellediler

Ocak ayı transfer dönemi için çalışmalarını sürdüren Galatasaray'a, Fransız devi Paris Saint-Germain'den kötü haberler geldi.

Ara transfer döneminde kadrosuna bir golcü transferi yapmak isteyen Galatasaray'ın önceliği Vedat Muriqi'ydi. Sarı kırmızılılar bu transfer için Patrick van Aanholt'u takasta kullanacaktı.

Bu sezon PSG'te forma şansı bulamayan ve ara transfer döneminde takımdan ayrılması beklenen Layvin Kurzawa için Lazio devreye girdi.

Fotomaç'ın haberine göre; Galatasaray'ın da istediği Kurzawa, Lazio Teknik Direktörü Sarri'nin de ilgisini çekti. Haberde, İtalyan teknik adamın Van Aanholt'a olan ilgisinin de sürdüğünün altı çizildi.

Kurzawa'nın Lazio'ya transfer olması durumunda, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Van Aanholt'un yerine düşündüğü ismi kaybedecek.

Aynı zamanda Lazio'nun bir sol bek alıyor oluşu, Vedat Muriqi-Van Aanholt takasını da rafa kaldırtacak.