• 17 Aralık 2021 Cuma 09:04
  • |
  • Son Güncelleme:

ÖZEL! Beşiktaş'ta ikinci Şenol Güneş dönemi başlıyor

Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi'nin Şenol Güneş'le görüştüğü ve her konuda anlaştığı kaydedildi... Şenol Güneş, devre arasında takımı devralacak. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin ısrarı üzerine, tecrübeli teknik direktör Beşiktaş'ın başında ilk maçına Çaykur Rizespor karşısında çıkacak.

AKŞAM Özel Haber
Şafak GÖZMEN
%C3%96ZEL%21;+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99ta+ikinci+%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F+d%C3%B6nemi+ba%C5%9Fl%C4%B1yor

Sergen Yalçın'ın istifası sonrasında teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın yeni hocası Şenol Güneş olacak...

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin yönetim kurulu toplantısında Şenol Güneş'in ismini zikrettiği ancak bazı yöneticilerin tecrübeli çalıştırıcıya karşı çıkmasının ardından da, "Sizin adaylarınız kimler?" diye soruduğu öğrenildi. Ardından basına bazı isimler yansıdı ve anlaşma da sağlandığı ileri sürüldü. Ancak bu isimler camiada kabul görmeyince rota yeniden Şenol Şenol Güneş'e döndü. Güneş'in yönetimdeki bazı isimlerin kendisini istememesinden dolayı çekimser olduğu ancak başkan Çebi'nin ısrarı sonrasında yeşil ışık yaktığı iddia edildi.

ŞENOL GÜNEŞ, ÖNDER KARAVELİ'DEN TAKIMI DEVRALACAK

Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe derbisi başta olmak üzere Göztepe ve İttifak Holding Konyaspor maçlarına da Önder Karaveli yönetiminde çıkacak. Şenol Güneş, ilk yarının sonuyla birlikte takımı devralacak. İkinci yarının ilk maçı olan Çaykur Rizespor mücadelesinde takımın başında Şenol Güneş olacak.

PORTEKİZ BASINI: BRUNO PINHEİRO OLMAYACAK

Öte yandan Portekiz basını da Bruno Pinheiro'nun Beşiktaş'la anlaştığını iddia etse de 45 yaşındaki teknik adam, Siyah-Beyazlı takıma gelmeyecek. Keza Başkan Çebi, Pinheiro'yu istemiyor.

ÖZEL! Galatasaray'da skandal: İki yönetici küfürden "Burak"tı!