• 17 Mayıs 2022 Salı 17:04
  • |
  • Son Güncelleme:

Önder Özen Galatasaray'ın 3 transferini açıkladı ve büyük tehlikeyi duyurdu

Spor yorumcusu Önder Özen, Galatasaray'ın gelecek sezon planlamasında ne yapması gerektiğini masaya yatırdı. Galatasaray'ın üç tane, ilk 11'de direkt oynayacak orta saha alması gerektiğini savunan Önder Özen, sarı-kırmızılıların yeni yabancı kontenjanında bekleyen tehlikeyi açıkladı.

Aksam.com.tr
%C3%96nder+%C3%96zen+Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+3+transferini+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1+ve+b%C3%BCy%C3%BCk+tehlikeyi+duyurdu

Ünlü yorumcu Önder Özen'in NTV'deki "N Futbol" programında yaptığı açıklamalar şöyle:

- "Önümüzdeki sezon Galatasaray'ın en büyük ihtiyacı şu olacak: üç tane, ilk 11'de direkt oynayacak orta saha alacak. Bir değil, iki değil, üç tane! Bir tanesi Pulgar'ın olduğu bölgeye. Yani Fernando, Melo tipi. Hem savunmacı hem oyunu da kurabilen. Topu stoperlerden aldığında ileriye dönebilen bir orta saha mutlaka almak zorunda. Bu isim muhtemelen yabancı olacak."

Canlı yayında Fenerbahçe'nin ilk transferini açıkladı: Resmiyete döküldü

YENİ YABANCI KURALI GALATASARAY'IN ELİNİ KOLUNU BAĞLAYABİLİR

- "İki: Santraforun arkasına, rakip kaleye yakın oyun kurucu alınacak. O da yabancı olacak. Böyle olursa beklerden birisi yerli olmak zorunda. Çünkü kaleci, iki stoper, sol bek, defansif orta saha, santrafor bölgeleri yerli olmayacak. Bir tek 8 numara kalıyor. Yeni teknik direktörün elini rahatlatmak için bir yerli sağ bek lazım. Yerli sağ bek havuzu, sol bek havuzuna göre fazla. Seçenekler daha çok."

Yeni Samuel Eto'o Beşiktaş'a! Herkese ters köşe: Batshuayi'nin yerine geliyor

Transfer savaşı çıktı! Nuri Şahin, İlhan Palut, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu

Herkes Vedat Muriqi'yi beklerken Fenerbahçe'nin yeni forveti açıklandı