• 16 Mayıs 2022 Pazartesi 17:27
  • |
  • Son Güncelleme:

Önder Özen canlı yayında açıkladı! Herkesi şaşırtacak Ümraniyespor gerçeği

Ünlü yorumcu Önder Özen, Türk futbolunun köklü kulüplerinin liglerinden küme düşmelerini eleştirdi. Geçtiğimiz günlerde tarihinde ilk kez Spor Toto Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren Bereket Sigorta Ümraniyespor'u öven Önder Özen, "Ümraniyspor'un maaş bütçesi küme düşen Kocaelispor'un 3'te biri." dedi.

Aksam.com.tr
%C3%96nder+%C3%96zen+canl%C4%B1+yay%C4%B1nda+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1%21;+Herkesi+%C5%9Fa%C5%9F%C4%B1rtacak+%C3%BCmraniyespor+ger%C3%A7e%C4%9Fi

Türk futbulunda gündem, köklü kulüplerin baş aşağı gitmesi... Son olarak Spor Toto 1. Lig'e veda eden Kocaelispor ve Bursaspor'un ardından ünlü yorumcu Önder Özen bu duruma kayıtsız kalamadı.

NTV'deki "N Futbol" programında Kocaelispor yönetimini eleştiren Özen, Bereket Sigorta Ümraniyespor ile ilgili dikkat çeken bir bilgi paylaştı.

FLAŞ! Marcao için Galatasaray'ı ihya edecek teklif: 'General'in yanına gidiyor

"ÜMRANİYESPOR, KOCAELİSPOR'DAN DAHA AZ MALİYETLİ"

"Süper Lig'e yükselen Ümraniyespor ile 1. Lig'e veda eden Kocaelispor'un maaş bütçeleri arasında 3 kat fark var." diyen Önder Özen şöyle devam etti:

Ümraniyespor, Kocaelispor'un 3'te biri oranında harcayarak Süper Lig'e çıktı. Kocaelispor, daha marka hocalarla çalışmış olmasına rağmen bu noktaya geldi. Burada gerçek, pür, saf akıl koymak gerekiyor. Ümraniye bunu koydu.

Gerson Rodrigues şaşkınlığı! Eyüpsporlular anlam veremedi

Erol Bulut tarihe geçti! Fenerbahçe'yi mumla aratan istatistik...

Cenk Ergün'den ilk transfer bombası! Ömer Bayram'a yol göründü