• 12 Ocak 2022 Çarşamba 14:56
  • |
  • Son Güncelleme:

Necati Ateş'ten Galatasaray'a veda mesajı

Galatasaray'da Fatih Terim'in gönderilmesinin ardından yardımcı antrenörlerden Necati Ateş de Sarı-Kırmızılılara veda etti. Fatih Terim'e teşekkür eden Necati Ateş, “Galatasaray hem sahanın içinde hem de sahanın kenarında hizmet verdiğim, acısıyla tatlısıyla yılmadan mücadele ettiğim, bir gün bile vazgeçmediğim ve her zaman varlığına şükrettiğim bir sevda oldu” ifadelerini kullandı.

Necati+Ate%C5%9F%E2%80%99ten+Galatasaray%E2%80%99a+veda+mesaj%C4%B1

Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcı antrenörlüğünü yapan Necati Ateş, tecrübeli teknik adamın görevine son verilmesinin ardından Sarı-Kırmızılılara veda etti. Necati Ateş konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fatih Terim'e teşekkür etti.

İşte Necati Ateş'in veda paylaşımı:

"Hayat; ayağımı yerden kesen, evlatlarıma örnek olduğum, gurur duyduğum ve çok çalışarak, emeklerimin karşılığını aldığım pek çok sevinç yaşattı.

Galatasaray; hem sahanın içinde hem de sahanın kenarında hizmet verdiğim, acısıyla tatlısıyla yılmadan mücadele ettiğim, bir gün bile vazgeçmediğim ve her zaman varlığına şükrettiğim bir sevda oldu.

Ayrılıkların da sevdaya dahil olduğunu bu camiayı ve armayı içinde yaşamış biri olarak iyi biliyorum. Gönüllerimizin bir olduğu bu süreçte bana inanarak görev veren hocamız Fatih Terim başta olmak üzere herkese teşekkür ederim."