• 15 Mart 2022 Salı 20:41
  • |
  • Son Güncelleme:

Ne yaptın Yusuf Yazıcı! Dillerden düşmüyor

Yusuf Yazıcı, Rusya'da dillerden düşmüyor! CSKA Moskova'da gösterdiği başarılı performans ile takımını sırtlayan milli yıldız kulübünde şimdiden iz bıraktı. Lokomotiv Moskova'yı 4 yıl aradan sonra deplasmanda 2-1 yenen CSKA Moskova'da Yusuf Yazıcı attığı 1 gol ile yıllar sonra gelen bu galibiyette önemli bir rol oynadı.

Star Gazetesi
Ne+yapt%C4%B1n+Yusuf+Yaz%C4%B1c%C4%B1%21;+Dillerden+d%C3%BC%C5%9Fm%C3%BCyor

Yusuf Yazıcı, CSKA Moskova'nın 4 sene sonra deplasmanda Lokomotiv Moskova'yı 2-1 yendiği karşılaşmada 1 gol atarak takımının galibiyetindeki ana etkenlerden biri oldu. Rus basını Yusuf Yazıcı'nın başarılı performansı hakkında övgü dolu sözlerde bulundu.

YUSUF YAZICI GOL ATTI CSKA MOSKOVA SERİYİ BİTİRDİ

CSKA Moskova 4 yıldır Lokomotiv Moskova'yı deplasmanında galip gelemiyordu. Rusya Premier Ligi'nin 21. hafta müsabakasında Lokomotiv Moskova'ya konuk olan CSKA Moskova'da Yusuf Yazıcı ilk 11'de forma şansı buldu. Milli orta saha karşılaşmada attığı 1 gol ile takımının deplasmanda 4 yıl aranın ardından aldığı galibiyette başrollerden biri oldu.

YUSUF YAZICI RUSLARI MEST ETTİ

Star Gazetesi'nin Rusya basınında aktardığı haberlerde; Yusuf Yazıcı için, "Sonuca etki etmesi açısından futbolumuzda eşsiz bir fenomendir. Son dört maçta, CSKA Moskova, 7 gol attı ve yeni gelen Türk oyuncu bu gollerden sadece birine etki etmedi." ifadeleri kullanıldı.

Bununla birlikte Yusuf Yazıcı için, "Süper üretken!" betimlemesi yapılırken takımının en iyi oyuncusu olduğunun da altı çizildi.