• 28 Ocak 2022 Cuma 00:33
  • |
  • Son Güncelleme:

Ne Real Madrid, ne Barcelona... Erling Haaland, en büyük hayalini açıkladı

Borussia Dortmund'un dünyaca ünlü yıldızı Erling Haaland, futbolu bıraktıktan sonra kendisini köy yaşamına adayacağını ve çiftlikte hayvan besleyeceğini açıkladı.

Aksam.com.tr
Ne+Real+Madrid,+ne+Barcelona...+Erling+Haaland,+en+b%C3%BCy%C3%BCk+hayalini+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1

Almanya Bundesliga ekiplerinden Borussia Dortmund forması giyen ve transferde ismi futbolun devleriyle anılan Erling Haaland, özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri paylaştı.

Norveç'teki kırsal köklerine çok bağlı olan ve birçok çiftçinin yaşadığı 12.000 nüfuslu küçük bir kasaba Bryne'den geldiğini unutmayan Haaland, futbol sonrası hayatını çiftlikte hayal ediyor.

Trabzonspor ile Bursaspor arasındaki anlaşma bozuldu! Transferde büyük kriz...

"HAYVAN BESLEYECEĞİM"

Sky Sports'a konuşan yıldız golcü, futbolcu olmanın kolay olmadığını ve üzerinde çok baskı olduğunu itiraf ederek, "Olabildiğinizce rahatlamanız gerekiyor. Mümkün olan en kısa sürede, müsait olduğumda bunu yapmaya çalışıyorum. İnek veyahut domuzum yok ama ilerde kesin olacak, emekli olduktan sonra küçük bir çiftliğim olacak, bilmiyorum nerede olur ama kesinlikle hayvanlarım olacak." dedi.

Semih Kaya olmadı, Hamza Hamzaoğlu hedef yükseltti: Yılın transfer bombasını Çaykur Rizespor patlatıyor!

"NEDEN BİR RAP PARÇASI YAPMAYALIM?"

Rap tutkusundan da bahseden Haaland, yıllar önce arkadaşlarıyla yaptıkları ve YouTube'da 8 milyondan fazla izlenen rap şarkısına da değinerek şöyle konuştu:

Sanırım 2015 veya 2016 yılıydı. U16 veya U17 milli takımıyla birlikteydik. Antrenman sonrası ne yapacağımıza dair hiçbir fikrimiz yoktu. Bir sürü farklı şey yapmaya çalıştık ve sonra 'Neden bir şarkı ve klip yapmıyoruz?' diye düşündük. Sonunda harika bir şarkı oldu ve çok da fazla izlendi.

Haaland ayrıca rap müzikteki mahlasının "Flow Kingz" olduğunu ifade etti.


Islam Slimani geri dönüyor

Fenerbahçeli eski yıldızın yeğeni Milan'a transfer oldu