• 20 Mayıs 2022 Cuma 16:14
  • |
  • Son Güncelleme:

Okan Buruk mu Fatih Terim mi derken... Galatasaray'da yeni teknik direktör!

Okan Buruk ve Fatih Terim isimlerinin Galatasaray gündemini sardığı şu dönemde sürpriz bir isim ortaya atıldı: Ömer Erdoğan. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir söyleşide, "Galatasaray'ı yaşamak istiyorum" diyen Ömer Erdoğan, Okan Buruk ve Fatih Terim'in ardından Galatasaray'ın hoca adayları listesine yazılmaya başlandı.

Aksam.com.tr
Okan+Buruk+mu+Fatih+Terim+mi+derken...+Galatasaray%E2%80%99da+yeni+teknik+direkt%C3%B6r%21;

Fatih Terim, Okan Buruk, Rudi Garcia ve Ömer Erdoğan... Galatasaray'da çok bilinmeyenli hoca denklemi! Sarı-kırmızılılarda iki başkan adayı var: Eşref Hamamcıoğlu ile Metin Öztürk'ü yanına katan Dursun Özbek. Hamamcıoğlu'nun yabancı bir teknik direktörle çalışmak istediği bilinirken o ismin Rudi Garcia olduğu kulislerde dolanıyor. Özbek/Öztürk cephesi ise yerli bir hocadan yana. O kişinin Fatih Terim veyahut Okan Buruk olduğu su götürmez bir gerçek. Şimdi ise bir teknik direktör daha gündeme geldi: Ömer Erdoğan.

Ve Gökhan Töre transferinde resmi açıklama geldi! Herkese ters köşe

OKAN BURUK VE FATİH TERİM'DEN SONRA BİR YERLİ DAHA: ÖMER ERDOĞAN

TED Hatay Koleji tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen söyleşiye katılan Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, "Bundan sonraki kariyerinizi Hatay'da mı devam ettirmek istersiniz?" sorusuna verdiği yanıtla adeta, "Galatasaray için ben de varım" dedi.

Ve Çağlar Söyüncü transferi kesinleşti! Kariyerinin en büyük imzası

ÖMER ERDOĞAN'IN GALATASARAY HAYALİ: "YAŞAMAK, GÖRMEK İSTERİM"

Konuya ilişkin, "Tabii ki insan büyük camiaya giderek orada çalışmayı merak ediyor, oradaki ortamı tatmak istiyor. Futbolculuk dönemimde kısmet oldu, Galatasaray gibi bir camiada bir sene futbol oynadım. Orada çok tecrübeler edindim. Belki benim adıma çok başarılı bir sezon olmasa bile kariyerim için orayı görüp bazı deneyimler elde etmem önemliydi. Şimdi antrenörlükte de bir gün fırsat gelirse bunu yaşamak, görmek isterim. Çünkü eninde sonunda bu mesleği yaparken adım adım bir yerlere gelmeyi hedefliyorsun." diyen Erdoğan'ın sarı-kırmızılılardaki süreci yakından takip ettiği biliniyor. Seçilecek olan yeni başkanın Ömer Erdoğan'a gidip gitmeyeceği ise önümüzdeki günler gösterecek.

Ne Okan Buruk ne Fatih Terim! Galatasaray'da yeni teknik direktör...

Mustafa Muhammed'e Dursun Özbek'ten büyük şok! Marcao, Kerem Aktürkoğlu ve Cenk Ergün...