• 20 Kasım 2021 Cumartesi 16:35
  • |
  • Son Güncelleme:

Mustafa Denizli haftalardır bu anı bekliyordu! Galatasaray maçıyla muradına eriyor

Altay Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Adana Demirspor'u ağırlayacakları maç öncesi açıklamalar yaptı. Takımdaki sakatlıklardan dolayı zor günlerden geçtiklerini ancak bunu aşacaklarını dile getiren Mustafa Denizli, “Muhtemelen Galatasaray maçında tam kadro olacağız” ifadelerini kullandı.

Mustafa+Denizli+haftalard%C4%B1r+bu+an%C4%B1+bekliyordu%21;+Galatasaray+ma%C3%A7%C4%B1yla+murad%C4%B1na+eriyor

Süper Lig'de yarın Adana Demirspor'u konuk edecek olan Altay'da teknik direktör Mustafa Denizli, takımdaki eksiklerden yakındı. Zor dönem geçirdiklerini ancak taraftarlarıyla kenetlenerek üstesinden geleceklerini belirten Mustafa Denizli, muhtemelen Galatasaray maçında eksiklerin tamamının takıma döneceğini belirtti.

Lige yeniden başladıklarını ve zor dönemi geride bırakacaklarını belirten Mustafa Denizli, "Milli takım arasını geride bıraktık. Lige yeniden başlıyoruz. Yaşanılan sakatlıklardan dolayı zor bir dönemdi bizim adımıza. Uzun süredir sol kanadımız yoktu. Ama bütün bunlara rağmen bu takım her şeyini ortaya koyacaktır. Görev alan tüm oyuncularımız, aramızda olmayan arkadaşlarının eksikliğini hissettirmeyecektir" dedi.

"GALATASARAY MAÇINDA TAM KADRO OLACAĞIZ"

Takımın taraftarlarla bütünleyeceğini belirten deneyimli çalıştırıcı. "Bu takımın taraftarı ile bütünleştiği an düşündüğü her şeyi gerçekleştireceğine inanıyorum. Pazar günü oynayacağımız Adana Demirspor karşılaşmasında ve önümüzdeki haftalarda bunu yaşayıp yaşatacağız. Zorluklar aşılmak içindir, biz de yaşıyoruz ama aşacağız. Taraftarımız rahat olsun. Sakatlıkları sona eren arkadaşlarımızın aramıza dönmesine çok az bir süre kaldı. Muhtemelen Galatasaray maçında tam kadro olacağız. Sadece Eric Björkander talihsiz bir sakatlık yaşadı. Oyuncumuzun alt adalesinde bir yırtık söz konusu. Eric'in tedavisine başlandı. Fakat uzun bir süre aramızda olamayacak. Ancak söylediğim gibi tüm oyuncularım görev aldığında mücadele için hazır durumda. Milli aranın ardından yarın oynayacağımız Adana Demirspor karşılaşmasında her zaman olduğu gibi takımımız ve taraftarlarımızın bütünleşmesini göreceğimize olan inancım tamdır" yorumunu yaptı.