• 22 Şubat 2022 Salı 14:36
  • |
  • Son Güncelleme:

Mustafa Denizli efsanesi geri dönüyor! Şampiyon kadroyu o oluşturacak

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli sesleri yükseliyor. Siyah beyazlı takımı 2009 Mayıs'ında şampiyonluğa taşıyan kurt isim, Beşiktaş'a sportif direktör olarak dönüyor.

aksam.com.tr
Mustafa+Denizli+efsanesi+geri+d%C3%B6n%C3%BCyor%21;+%C5%9Eampiyon+kadroyu+o+olu%C5%9Fturacak

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli heyecanı yaşanıyor. Siyah beyazlı takımı 2008-2009 yılında şampiyonluğa ulaştıran Mustafa Denizli, yeniden yuvaya dönüyor.

SEÇİM KOZU MUSTAFA DENİZLİ

Beşiktaş'ta Mayıs ayında seçime girecek olan Ahmet Nur Çebi, Sportif AŞ'de köklü bir değişikliğe gidiyor. Başkan Çebi, futbolun başına ise Mustafa Denizli'yi getirmeyi düşünüyor. Son olarak Altay'ı 18 yıl aradan sonra Süper Lig'e çıkaran Mustafa Denizli, 13 Ocak'ta İzmir ekibinden ayrılmıştı. Kurt çalıştırıcı sportif direktör olarak Beşiktaş'ın başına geçip şampiyon kadroyu kurtmak için kolları sıvayacak.

YENİ HOCAYI O BELİRLEYECEK

Mustafa Denizli, Ahmet Nur Çebi'nin seçimi kazanması halinde futbol takımının yönetimini üstlenecek. 72 yaşındaki Denizli, yeni hocayı da kendisi belirleyecek. 3 Büyükler'i şampiyonluğa taşıyan Mustafa Denizli, artık takım elbiseyi giyerek kariyerini yönetim katında devam ettirmeye sıcak bakıyor.

aksam.com.tr