• 13 Nisan 2022 Çarşamba 15:55
  • |
  • Son Güncelleme:

Mohamed Salah'ta dünya futbolunu sallayacak gelişme! Yok böyle rakam

Mohamed Salah, Liverpool'da kalacak mı? Cevabı belli oldu. İngiliz ekibine geldiği andan itibaren dünya çapında bir futbolcuya dönüşen Mısırlı yıldız takımı ile dev bir sözleşmeye imza atıyor. Mohamed Salah, Liverpool'un teklifini kabul etmesi halinde dünyanın en çok kazanan futbolcularından biri olacak. İşte detaylar...

Aksam.com.tr
Bilal Sadi
Mohamed+Salah%E2%80%99ta+d%C3%BCnya+futbolunu+sallayacak+geli%C5%9Fme%21;+Yok+b%C3%B6yle+rakam

Mohamed Salah takımından dünyaları alacak! Liverpool'un süper yıldızına önerdiği yeni sözleşmenin detayları ortaya çıktı. Mısırlı yıldız, İngiliz devine geldiği andan itibaren Alman teknik direktör Jurgen Kloop'un dokunuşları ile başka bir kimliğe bürünmüş, dünya çapında bir oyuncuya dönüşmüştü.

MOHAMED SALAH'I LIVERPOOL İLE MASAYA OTURDU

Aksam.com.tr'nin İngiltere basınından aktardığı haberlere göre, Mohamed Salah'ın temsilcileri, 2023'te sona erecek sözleşmenin uzatılması ile ilgili Liverpool ile düzenli temas halindeydi. Kulübün şartlar üzerinde anlaşmaya yakın olduğu iddialarına rağmen henüz bir gelişme olmadı, ancak iki taraf arasındaki sözleşme görüşmelerinin yeniden hareketlendiği belirtildi.

MOHAMED SALAH'I ZENGİN EDECEK SÖZLEŞME

İngiliz gazeteci David Ornstein, Mohamed Salah ile ilgili flaş bir bilgi paylaştı. Ornstein Mısırlı yıldızın transferi ile ilgili, "Bu gerçekten karmaşık bir durum. Futboldaki pek çok şeyde olduğu gibi, mesele gerçekten paraya bağlı. Daha önce Liverpool'un çok yüksek bir maaş teklif etmeyeceği belirtilse de, İngiliz ekibi haftalık 400.000 sterlinlik bir teklik sundu. Mohamed Salah ise 500.000 sterlin istiyor." ifadelerini kullandı.

İngiliz gazeteci ayrıca, Salah'ın İngiliz ekibi ile henüz anlaşmadığını ve yakın zamanda anlaşmanın sağlanacağını da ekledi.