• 18 Mayıs 2022 Çarşamba 12:31
  • |
  • Son Güncelleme:

Mesut Özil'in Fenerbahçe hayali

Mesut Özil, her ne kadar Fenerbahçe'de istenmese de kolay pes etmek istemiyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un iki sebepten ötürü göndermek istediği Mesut Özil, sarı-lacivertlilerde devam etmek istiyor.

Türkiye
Mesut+%C3%96zil%E2%80%99in+Fenerbah%C3%A7e+hayali

Fenerbahçe'de Ali Koç, Mesut Özil'e gelecek planları arasında yer almadığını bizzat bildirmeye hazırlanıyor. Mesut Özil ise her ne kadar Fenerbahçe'de istenmeyen adam ilan edilse de ikinci bir şansı hak ettiğini düşünüyor. Ali Koç'un iki sebepten ötürü göndermek istediği yıldız futbolcu, sarı-lacivertlilerde devam etmek istiyor.

MESUT ÖZİL İÇİN İKİ SEBEP

Koç'un Mesut Özil'le ilgili ayrılık kararının iki ana sebepten birincisi oyuncunun yüksek maliyeti, ikincisi ise Mesut Özil'in bir daha benzer problemler çıkarıp takımda huzursuzluğa sebebiyet verme ihtimali.

MESUT ÖZİL TÜM ŞARTLARI ZORLAYACAK

Ancak çocukluk hayalinin peşinden koşarak Fenerbahçe'ye gelen Mesut, hikâyenin böyle bitmesini istemiyor. Bütün yaşananlara rağmen, taraftarların gönlünde önemli bir yeri olduğunu bilen Mesut Özil küllerinden doğup, kendisine duyulan sevgiye karşılık vermek için son bir şans istiyor. Bunun için de bütün şartları zorlayacak. Özetle Mesut'un gidişi gelişinden daha zor olacak.

İsmail Kartal'da şok gerçek ortaya çıktı! Ali Koç Fenerbahçelileri kızdıracak