• 25 Nisan 2022 Pazartesi 10:36
  • |
  • Son Güncelleme:

Mesut Özil sonunda patladı: Büyük bir kırgınlık yaşıyorum

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Mesut Özil, yakın çevresine dert yandı. Konunun gereksiz yere uzadığını belirten Mesut Özil, “Bu şekilde yok sayılmak beni çok üzüyor. Büyük bir hayal kırıklığı ve kırgınlık yaşıyorum” ifadelerini kullandı.

Fanatik
Mesut+%C3%96zil+sonunda+patlad%C4%B1:+B%C3%BCy%C3%BCk+bir+k%C4%B1rg%C4%B1nl%C4%B1k+ya%C5%9F%C4%B1yorum

Mesut Özil'den yakın çevresine kadro dışı serzenişi! Fenerbahçe'nin kadro dışı bıraktığı Mesut Özil, büyük bir kırgınlık yaşadığını belirtti ve 'bu şekilde yok sayılmak beni çok üzüyor' ifadelerini kullandı.

NELER YAŞANMIŞTI?

Fenerbahçe, 20 Mart'ta ikincilik yolundaki rakibi Konyaspor'u 2-1 mağlup etmişti. Bunun coşkusu yaşanırken, Mesut Özil ve Ozan Tufan'ın kadro dışı bırakıldığının açıklaması herkeste şok etkisi yaratmıştı. İki futbolcu, karşılaşma sonrası soyunma odasında İsmail Kartal ile gerginlik yaşayınca bu karar alınmıştı. Olayın üzerinden 1 aydan fazla süre geçti, yönetim Mesut ve Ozan'la ilgili yeni bir tasarrufta bulunmadı. Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt, oyuncusunun durumunu görüşmek için İstanbul'a geldi, Ali Koç'la görüştü ancak bir gelişme olmadı.

MESUT ÖZİL: BÜYÜK BİR KIRGINLIK YAŞIYORUM

Dünyaca ünlü yıldız, bu konuyla ilgili yakın çevresine dert yandığı belirtildi. Mesut'un, "Bu konu gereksiz yere uzadı. Bu şekilde yok sayılmak beni çok üzüyor. Büyük bir hayal kırıklığı ve kırgınlık yaşıyorum. Umarım yönetim tarafından en kısa sürede affedilirim" ifadelerini kullandığı öğrenildi. Tecrübeli oyuncu, takımdan ayrı bir şekilde antrenmanlarını sürdürüp kendisini fiziken hazır bir halde tutmaya çalışıyor.