• 23 Şubat 2022 Çarşamba 00:24
  • |
  • Son Güncelleme:

Meğer Şenol Güneş değilmiş! Beşiktaş'ın yerli adayı gündemi sallayacak cinsten

Beşiktaş'ta Şenol Güneş iddiaları gündemdeki yerini korurken Siyah-Beyazlıların planının bambaşka bir isim üzerinde olduğu ortaya çıktı. Ahmet Nur Çebi ve Şenol Güneş'in kendisi söz konusu haberleri yalanlarken Beşiktaş'ın yerli adayının İlhan Palut olduğu ortaya çıktı.

aksam.com.tr
Me%C4%9Fer+%C5%9Eenol+G%C3%BCne%C5%9F+de%C4%9Filmi%C5%9F%21;+Be%C5%9Fikta%C5%9F%E2%80%99%C4%B1n+yerli+aday%C4%B1+g%C3%BCndemi+sallayacak+cinsten

Yeni sezonun teknik direktörü için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın gündeminde bir süredir Şenol Güneş ismi yer alıyordu. Hatta Siyah-Beyazlıların Şenol Güneş ile anlaşma sağladığı da iddia edilmişti ancak daha sonraki süreçte başkan Ahmet Nur Çebi ve bizzat tecrübeli hoca söz konusu haberleri yalanlamıştı.

BEŞİKTAŞ'IN YERLİ HOCA ADAYI ŞENOL GÜNEŞ DEĞİL İLHAN PALUT

Beşiktaş'ta Şenol Güneş ismi konuşulsa da Siyah-Beyazlıların planının bambaşka bir isim olduğu ortaya çıktı. Sports Digitale'de konuşan Ertan Süzgün'ün verdiği bilgiye göre Kara Kartal yerli aday olarak, bu sezon Konyaspor'da harika bir sezon geçiren İlhan Palut'u belirledi.

Ali Koç yapma dedi, Mesut Özil yaptı! Büyük krizde 2. perde

ÖNCELİK YABANCI TEKNİK DİREKTÖR ANCAK...

Sportif direktör Ceyhun Kazancı gelecek sezon takımı yabancı teknik direktöre emanet etmek isterken adaylarla görüşmeler sürdürülüyor. Eğer Beşiktaş belirlediği yabancı adaylardan olumlu geri dönüş alamazsa rotasını yerlilere kıracak. Bu bağlamda gündemdeki tek isim ise genel kanının aksine Şenol Güneş değil İlhan Palut.

SÖZLEŞMESİNDE SERBEST KALMA MADDESİ VAR

İlhan Palut'un Konyaspor ile sözleşmesinde serbest kalma maddesinin bulunması Beşiktaş'ın bu konuda elini rahatlatırken ilerleyen süreçte Siyah-Beyazlıların nasıl bir aksiyon alacağı merak konusu oldu. Hatırlanacağı üzere Konyaspor, teknik direktör İlhan Palut'un sözleşmesini 7 Ocak 2022 tarihinde 2 yıllığına uzatmıştı.

Galatasaray'ın Ali Akman transferinde son dakika! Kaderi belli oldu

İLHAN PALUT'UN KONYASPOR KARNESİ

Konyaspor'un başında toplam 48 maça çıkan İlhan Palut 21 galibiyet, 14 beraberlik ve 11 mağlubiyet alarak maç başına 1,67 puan ortalaması tutturdu. Konya ekibi, Süper Lig'de bu sezon lider Trabzonspor'un en yakın takipçisi olarak 2. sırada yer alıyor.

aksam.com.tr