• 4 Ekim 2021 Pazartesi 15:45
  • |
  • Son Güncelleme:

Medipol Başakşehir'in yeni hocası Emre Belözoğlu oldu

Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir, Aykut Kocaman'dan boşalan teknik direktörlük görevine Emre Belözoğlu'nun getirildiğini açıkladı. Başakşehir Emre Belözoğlu ile 2023 yılına kadar sözleşme imzaladı. Peki Emre Belözoğlu'nun yardımcıları kim olacak?

Medipol+Ba%C5%9Fak%C5%9Fehir%E2%80%99in+yeni+hocas%C4%B1+Emre+Bel%C3%B6zo%C4%9Flu+oldu

Medipol Başakşehir'de teknik direktörlük görevine Emre Belözoğlu getirildi.

İstanbul ekibinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "Kulübümüz, teknik direktörlük görevi için Emre Belözoğlu ile anlaşmaya varmıştır. Başkanımız Göksel Gümüşdağ ve Emre Belözoğlu'nun katılacağı imza töreni, yarın saat 15.00'te stadımızdaki basın toplantı odasında gerçekleştirilecektir. Saat 17.00'de yapacağımız antrenmanın ilk yarım saatlik bölümü basına açık olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

İMZA TÖRENİ

Başakşehir'de başkan Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Emre Belözoğlu ile 2023 yılına kadar sözleşme imzaladıklarını açıkladı. Emre Belözoğlu da imza töreninde yaptığı açıklamada takıma ofansif bir futbol oynatacağını ve hedefinin Başakşehir ile şampiyonluk yaşamak olduğunu belirtti.

EMRE BELÖZOĞLU'NUN YARDIMCILARI KİM OLACAK?

Öte yandan başkan Göksel Gümüşdağ, Emre Belözoğlu'nun hoca kadrosunu da yarın veya öbür gün açıklayacağını söyledi. Konuyla ilgili konuşan Emre Belözoğlu da "İnşallah 1-2 güne kadar açıklarız başkanım" ifadelerini kullandı.