• 27 Kasım 2021 Cumartesi 14:05
  • |
  • Son Güncelleme:

Mbaye Diagne'de yine karar değiştirildi! Fatih Terim...

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Mbaye Diagne konusunda yeniden fikir değiştirdi. Terim, Marsilya maçında iyi bir performans sergileyen Mbaye Diagne'yi tekrar ilk forveti olarak belirledi. Tecrübeli teknik adam, zaruri bir durum söz konusu olmadıkça maçlara Senegalli forvetle başlayacak.

Mbaye+Diagne%E2%80%99de+yine+karar+de%C4%9Fi%C5%9Ftirildi%21;+Fatih+Terim...

Fatih Terim'in sezon başından beri forvet hattında yaşadığı kararsızlıklar son buldu. İleri uçta forma Mbaye Diagne, Mostafa Mohamed ve Halil Dervişoğlu arasında sürekli değişirken Fatih Terim'in son kararı Diagne oldu.

FATİH TERİM'İN İLK FORVETİ MBAYE DIAGNE

Marsilya maçındaki performansı büyük beğeni kazanan ve fizik gücüyle fark yaratan Mbaye Diagne, zaruri durumlar hariç Fatih Terim'in ilk forveti oldu. Terim bazı maçlarda Halil Dervişoğlu ve Mostafa Mohamed'i Diagne'yle birlikte kullanma kararı alırken bazı karşılaşmalarda ise bu iki isim hamle futbolcusu olacak.

Zaman zaman çift forvet olarak oynanabilecek karşılaşmalarda bu iki isim arasından bir tercih yapacak olan sarı-kırmızılıların teknik patronu, girilen pozisyonların olumlu sonuçlanmasından da mutlu oldu.

(Skorer)