• 9 Kasım 2021 Salı 10:43
  • |
  • Son Güncelleme:

Marsilya galibiyeti 1 transfer 1 de ayrılık doğuracak! Galatasaray'dan bir taşla iki kuş

Galatasaray sezon başında transferini gerçekleştiremediği Aliou Dieng için devre arasında bir kez daha harekete geçme kararı aldı. Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde son 16 turunu garantilemesi halinde Aliou Dieng'in bonservisi için kaynak sağlayacak ve kesenin ağzını açacak. Cimbom Kupa 2'de konuk edeceği Marsilya'yı mağlup etmesi halinde son 16 turunu garantileyecek.

Marsilya+galibiyeti+1+transfer+1+de+ayr%C4%B1l%C4%B1k+do%C4%9Furacak%21;+Galatasaray%E2%80%99dan+bir+ta%C5%9Fla+iki+ku%C5%9F

Gustavo Assunçao ile yollarını ayırmayı planlayan ve devre arasında ön libero takviyesi yapmak isteyen Galatasaray, sezon başında transferini gerçekleştiremediği Aliou Dieng için ocak ayında bir kez daha harekete geçiyor. Aliou Dieng'in Al Ahly ile 5 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

MARSILYA'YI YEN, ALIOU DIENG'İ KAP

Galatasaray, Al Ahly'nin vazgeçilmez isimlerinden olan Aliou Dieng'in bonservis bedelini ise UEFA Avrupa Ligi'nde tur atlayarak alacağı rakamla karşılayacak. Cimbom Kupa 2'de ağırlayacağı Marsilya'yı mağlup etmesi halinde son 16 turuna kalmayı garantileyecek ve Aliou Dieng için kesenin ağzını açacak.

(Fanatik)