• 15 Nisan 2022 Cuma 14:44
  • |
  • Son Güncelleme:

Mame Thiam etkisi! ‘Tek hayalim Galatasaray' diyen golcü Fenerbahçe'de: Bitti bu iş!

Mame Thiam transferi hafızalardaki yerini korurken Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'dan şimdi de Umut Bozok, Eren Elmalı, Doğucan Haspolat ve Ertuğrul Taşkıran'ı istediği öne sürüldü. Mame Thiam'ı zamanında Fenerbahçe'ye bedelsiz gönderen Kasımpaşa da Sarı-Lacivertlilerden Dimitris Pelkas'ı kadrosunda görmek istiyor. Fenerbahçe'nin Umut Bozok ile anlaştığı iddia edilirken oyuncunun birkaç yıl önce yaptığı ‘Tek hayalim Galatasaray'da oynamak' açıklamaları yeniden gündem oldu. Öte yandan başarılı forvetin sosyal medya hesabından yaptığı Galatasaray paylaşımlarını hâlâ silmemiş olması da dikkat çekti.

Mame+Thiam+etkisi%21;+‘Tek+hayalim+Galatasaray%E2%80%99+diyen+golc%C3%BC+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99de:+Bitti+bu+i%C5%9F%21;

2020-21 sezonu başında Mame Thiam'ı Fenerbahçe'ye bedelsiz gönderen Kasımpaşa ile Sarı-Lacivertliler arasında transfer gündemi yine hareketli geçeceğe benziyor. Öyle ki Fenerbahçe Kasımpaşa'dan 4, Lacivert-Beyazlılar da Kanarya'dan 1 futbolcuyu istiyor. Mame Thiam transferi hafızalardaki yerini korurken, iyi ilişkilere sahip iki kulübün transferlerde zorluk çıkarmayacağı belirtiliyor.

FENERBAHÇE UMUT BOZOK İLE ANLAŞMA SAĞLADI

Fenerbahçe'nin Kasımpaşa'dan istediği isimler arasında en dikkat çekici olan şüphesiz Umut Bozok. Kasımpaşa'nın satın alma opsiyonunu elinde bulundurduğu Umut Bozok, Ajansspor'un haberine göre Fenerbahçe ile anlaşma sağladı. Sarı-Lacivertliler başarılı golcü ile 5 yıllık sözleşme imzalamayı planlıyor.

'TEK HAYALİM GALATASARAY'DA OYNAMAK' DEMİŞTİ

Öte yandan Fenerbahçe'nin Umut Bozok'la anlaşması sonrası oyuncunun birkaç yıl önce Galatasaray'la ilgili yaptığı açıklamalar yeniden gündem oldu. 2019 yılında verdiği bir röportajda "Tek hayalim Galatasaray'a transfer olmak. Dedem büyük bir Galatasaray taraftarıydı. Bu virüsü bana da bulaştırdı. Çok küçük yaşlarda bile Galatasaray forması koleksiyonum vardı. Hayalim bir gün Galatasaray formasıyla İstanbul derbisinde Fenerbahçe 'ye karşı oynamak" ifadelerini kullanmıştı.

UMUT BOZOK: ÖLÜMÜNE GALATASARAY

Öte yandan Umut Bozok'un sosyal medya hesabından yaptığı Galatasaray paylaşımlarını hâlâ silmemiş olması da dikkat çekti.

KASIMPAŞA DA PELKAS'I İSTİYOR

Fenerbahçe'nin Umut Bozok'un yanı sıra Kasımpaşa'dan istediği diğer isimler ise Eren Elmalı, Doğucan Haspolat ve Ertuğrul Taşkıran. Lacivert-Beyazlılar da Fenerbahçe'de gözden düşen Dimitris Pelkas'ı kadrosuna katma amacında.

TAKAS FORMÜLÜ

Naklen yayın ihalesi ve limitlerdeki belirsizlik, Bankalar Birliği anlaşmasında yapılacak ödemeler nedeniyle Fenerbahçe transferde bonservis parası vermek istemiyor. Mame Thiam transferinde Fenerbahçe'ye büyük jest yapan Kasımpaşa ile takas yapılması planlanıyor.

PELKAS'A TEKLİF GELMEZSE KASIMPAŞA İLE MASAYA OTURULACAK

Kasımpaşa'nın Fenerbahçe'nin Yunan futbolcusu Dimitros Pelkas'a ilgisi bulunuyor. Sarı lacivertlilerin sezon sonunda Pelkas için istediği teklifi alamazsa futbolcu için Kasımpaşa ile masaya oturabileceği belirtiliyor. Watford'un küme düşmesi halinde Fenerbahçe kadrosunda kalacak Ozan Tufan, Burak Kapacak ve bazı genç isimlerin takas için kullanabileceği söyleniyor.