• 4 Mart 2021 Perşembe 21:34
  • |
  • Son Güncelleme:

Maçın ardından olay sözler: Fenerbahçeli yöneticiler bize küfür etti

Antalyaspor Kulübü Başkanı Mustafa Yılmaz, Fenerbahçe maçı sonrasında flaş açıklamalarda bulundu.

AA
Ma%C3%A7%C4%B1n+ard%C4%B1ndan+olay+s%C3%B6zler:+Fenerbah%C3%A7eli+y%C3%B6neticiler+bize+k%C3%BCf%C3%BCr+etti

Antalyaspor Kulübü Başkanı Mustafa Yılmaz, takımının Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığı maçta hakemlerden dolayı 3 puanı kaçırdıklarını belirtti.

Yılmaz, karşılaşmanın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Yüzde yüz 2 penaltımız vardı. Umarım arkadaşlar tekrarını seyredince haklılığımız oraya çıkacaktır. Zor şartlar altında bir mücadeleydi, bütün futbolcularımı yürekten kutluyorum. Hakemden dolayı 3 puanı burada bıraktık, bir puana razı olduk." dedi.

Fenerbahçe'ye Kadıköy'de gülmek haram! 1-1

Kaleci Boffin'in gördüğü kırmızı kart pozisyonunda saha içinde ve tribünde yaşananlarla ilgili soruyu yanıtlayan Yılmaz, "Bütün takım yöneticilerini Antalya'da elimizden geldiğince iyi bir şekilde misafir etmeye çalışıyoruz. Futbolcularımızın hepsi ciddi şekilde sinkaflı küfür altında kaldı. Kırmızı kart neden, onu da anlamak mümkün değil. Bu şartlar altında mücadelemize devam edeceğiz. Yönetici arkadaşları tanımıyorum, sol tarafımızdaydı. Ama hepsi ağır şekilde sinkaflı olarak küfretti." diye konuştu.

Antalyaspor'dan açıklama: VAR kimin için var?

Antalyaspor'un ligde 12 maçtır yenilmemesine değinen Yılmaz, "İki kupa maçını da eklersek 14 maçtır yenilmiyoruz. Gönül isterdi ki 3 puanla dönelim ama olmadı. Elimizden geldiğince mücadelemizi yapmaya devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Ersun Yanal: Rakibi istediğimiz noktaya getirdik