• 25 Eylül 2021 Cumartesi 10:23
  • |
  • Son Güncelleme:

Louis Van Gaal, Fenerbahçe'nin yıldızı Ferdi Kadıoğlu için bastırıyor

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın göreve gelmesiyle ilk 11'in vazgeçilmez isimleri arasında giren Ferdi Kadıoğlu'nda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Hollanda Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Louis Van Gaal, Ferdi Kadıoğlu'nun Hollanda'ya kazandırılması için girişimleri sıklaştırdı. Başarılı futbolcu A Milli Futbol Takımımız tarafından da isteniyor. Peki Ferdi Kadıoğlu hangi milli takımı seçecek?

Skorer
Louis+Van+Gaal,+Fenerbah%C3%A7e%E2%80%99nin+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1+Ferdi+Kad%C4%B1o%C4%9Flu+i%C3%A7in+bast%C4%B1r%C4%B1yor

3 yıldır Fenerbahçe forması giyen ancak Vitor Pereira'nın göreve gelmesiyle ilk 11'de düzenli forma şansı yakalayan Ferdi Kadıoğlu, son haftalarda sergilediği performans ve yaptığı skor katkısıyla dikkat çekiyordu. Ferdi Kadıoğlu'nun Hollanda Milli Takımı'na kazandırılması için teknik direktör Louis Van Gaal girişimlerini sıklaştırdı.

FERDİ KADIOĞLU HANGİ MİLLİ TAKIMI SEÇECEK?

A Milli Futbol Takımımız tarafından da istenen Ferdi Kadıoğlu için Louis Van Gaal, Hollanda U21 Milli Takımı Teknik Direktörü Erwin van de Looi ile görüşme gerçekleştirip Ferdi Kadıoğlu hakkında detaylı bilgi aldı. Hollanda'nın Ferdi Kadıoğlu'nun milli takım tercihini kendilerinden yana kullanması için kararlı olduğu kaydedildi.