• 4 Aralık 2021 Cumartesi 15:33
  • |
  • Son Güncelleme:

Lionel Messi'den Cristiano Ronaldo'ya cevap gibi sözler

Geçtiğimiz günlerde kariyerinin 7. Ballon d'Or'unu kazanan Lionel Messi, Cristiano Ronaldo'ya cevap gibi açıklamalar yaptı. Lionel Messi hiçbir zaman tarihin en iyi futbolcusu olmak istemediğini dile getirdi.

Lionel+Messi%E2%80%99den+Cristiano+Ronaldo%E2%80%99ya+cevap+gibi+s%C3%B6zler

Kariyerinin 7. Ballon d'Or'unu kazanan PSG'nin yıldızı Lionel Messi, France Football'a konuştu. Cristiano Ronaldo'ya cevap gibi açıklamalar yapan Lionel Messi, "Hiçbir zaman tarihteki en iyi olduğumu söylemedim. Bu fikre yaklaşmayı bile denemedim. Tarihin en iyilerinden birisi olarak anılıyorum, bu zaten benim için yeterli" ifadelerini kullandı.

"TARİHİN EN İYİ OLMAYI HİÇBİR ZAMAN İSTEMEDİM"

Tarihin en iyisi olmayı hiçbir zaman istemediğini söyleyen Arjantinli yıldız, "Bu beni ilgilendirmiyor. Çünkü en iyi olarak kabul edilip edilmemeniz önemli değil" sözlerini kullandı.

"HİÇBİR ZAMAN İDOL OLMAK İSTEMEDİM"

Açıklamalarına devam eden 34 yaşındaki futbolcu, "Hiçbir zaman bir idol olmak ya da bir tavsiye veren biri olmak istemedim. Hayallerim için savaştım. Önce profesyonel bir futbolcu olmayı hayal etmiştim, daha sonra her yıl gelişmek ve yeni hedeflere ulaşmak için mücadele ettim." şeklinde görüşlerini aktardı.

"TANRI BANA HER ŞEYİ VERMEYE KARAR VERDİ"

Geçtiğimiz günlerde kariyerindeki 7. kez Ballon d'Or'u kazanma başarısını gösteren Messi, son olarak, "Böyle anlarda biraz şansa ihtiyacınız vardır. Tanrı'nın bana her şeyi vermeye karar verdiğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

(Sporx)