• 6 Nisan 2022 Çarşamba 20:37
  • |
  • Son Güncelleme:

Lionel Messi transferde sağ gösterip sol vuruyor! Yılın sürprizi: Başkan açıkladı

Lionel Messi için Newell's Old Boys iddiası gündeme bomba gibi düştü. Sezon başında büyük sükse yaratarak Paris Saint-Germain'in yolunu tutan Lionel Messi için Fransa günleri beklendiği gibi gitmiyor. Lionel Messi için sezon sonunda ayrılık yaşayacağı iddiaları da gün yüzüne çıkmaya başladı.

aksam.com.tr
Lionel+Messi+transferde+sa%C4%9F+g%C3%B6sterip+sol+vuruyor%21;+Y%C4%B1l%C4%B1n+s%C3%BCrprizi:+Ba%C5%9Fkan+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1

Sports, Lionel Messi için çok konuşulacak bir transfer iddiasını manşetine taşıdı. Uzun yıllardır formasını giydiği Barcelona'dan sansasyonel bir şekilde ayrılarak sezon başında Paris Saint-Germain'in yolunu tutan Lionel Messi, Fransa'da aradığını bulamadı. Ligde yalnızca 3 kez gol sevinci yaşayabilen, Şampiyonlar Ligi'nde de Real Madrid'e elendikleri maçta hiçbir varlık gösteremeyen Messi, ayrılık ihtimalini iyiden iyiye düşünmeye başladı.

LİONEL MESSİ İÇİN TRANSFER İDDİASI

Arjantinli yıldız için şu an masada iki ihtimalin olduğu konuşuluyor. Buna göre Lionel Messi, altyapısından yetiştiği kulüp olan Newell's Old Boys'a gidebilir. Öyle ki Arjantin ekibinin başkanı, yaptığı açıklamada Messi'ye kapılarının her zaman açık olduğunu belirtti.

Messi için bir diğer ihtimal ise David Beckham'ın sahibi olduğu MLS ekibi Inter Miami. Beckham, Messi'yi transfer ederek kulübünün adını dünyaya duyurup aynı zamanda izleyici çekmek için bu transferi bitirmeye çalışacak.

PARİS SAİNT-GERMAİN DÜŞÜNCELİ

Fransız ekibi ise Messi konusunda kararsız. Sezon başı 30 milyon euroluk maaş yükünün altına girerek transfer ettikleri Messi'den istedikleri verimi alamayan PSG'li yetkililer, önümüzdeki yaz kontratı bitecek olan yıldızdan para kazanarak göndermek isteyebilir.

aksam.com.tr