• 27 Mart 2022 Pazar 22:27
  • |
  • Son Güncelleme:

Lionel Messi depremi! Efsane futbolcu da seferber oldu

Lionel Messi, Paris Saint-Germain gerilimine efsane futbolcu da dahil oldu. Arjantinli süper yıldız ile Barcelona'da beraber forma giyen Cesc Fabregas PSG'yi topa tuttu. Eski takım arkadaşları Neymar Jr. ve Lionel Messi'ye sahip çıkan İspanyol orta saha, "Çirkinleşmeyin" diyerek Fransız taraftarları eleştirdi.

Aksam.com.tr
Lionel+Messi+depremi%21;+Efsane+futbolcu+da+seferber+oldu

Lionel Messi'ye eski takım arkadaşından destek. Barcelona'da Messi ile birlikte başarıdan başarıya koşan Cesc Fabregas açıklamalarda bulundu. 34 yaşındaki tecrübeli orta saha, Paris Saint-Germain taraftarının Neymar Jr. ve Lionel Messi'yi ıslıklamasını eleştirdi.

LIONEL MESSI'YE DEV DESTEK

İspanyol basınından Marca gazetesinin haberine göre, Cesc Fabregas, Lionel Messi'nin Paris Saint-Germain'de uğradığı "çirkin" tepkilere karşı çıkarken PSG'nin hiçbir zaman böyle bir oyuncuya sahip olmadığının altını belirtti.

"LIONEL MESSI GÖRDÜĞÜM EN İYİ FUTBOLCU"

Cesc Fabregas, "Leo ile ilgili çok fazla söylenecek bir şey yok. Benim gördüğüm ve birlikte oynadığım en iyi futbolcu. Onun bize izlettikleri her zaman göremeyeceğimiz şeylerdi." ifadelerini kullandı.

Lionel Messi'nin PSG tribünleri tarafından protesto edilmesini yorumlayan İspanyol oyuncu, "PSG tribünlerinin o anki kafa yapısını anlayabiliyorum. Oyuncuların huzurunu kaçırmak ve gergin bir ortam yaratmak istiyorlar. Daha önce Camp Nou'da ben de benzer protestolara maruz kalmıştım." dedi.

"PSG TARAFTARININ TEPKİSİ PARA"

PSG taraftarlarının eleştirisinin altında oyuncuların çok fazla para kazanması olduğunu düşünen tecrübeli oyuncu, "Paris taraftarları oyuncuların çok fazla para kazanmasına rağmen bunun hakkını vermediğini ve Real Madrid'e bu yüzden elendiklerini savunuyor. Bu doğru olabilir ancak oyuncular kazanmak istemedi mi? Önemli olan soru bu." dedi.

FABREGAS'TAN BİR DESTEK DE NEYMAR'A

Taraftarların genel yapısını eleştiren Fabregas, "Sizin adınızı bağırdıklarında veya sizi alkışladıklarında gerçekten müthiş hissediyorsunuz. Ancak geçen maçta Neymar'a yapıldığı gibi top ayağına geldiğinde ıslıklamak, top kaybı yaptığında homurdanmak gerçekten çirkin durumlar." ifadelerini kullandı.