• 11 Nisan 2022 Pazartesi 10:08
  • |
  • Son Güncelleme:

Levent Tüzemen duyurdu! Ne Okan Buruk ne Fatih Terim: İşte yeni teknik direktör...

Levent Tüzemen yeni hocayı açıkladı. Fenerbahçe'ye karşı derbiyi kaybeden Galatasaray'da gözler yeni gelecek teknik dirkektöre çevrilmiş durumda. Yorumcu Levent Tüzemen, sarı kırmızılı takımın muhtemel hoca adaylarıyla ilgili bilgi verdi. Fatih Terim ve Okan Buruk isimlerinin masada olmadığını söyledi.

Levent+T%C3%BCzemen+duyurdu%21;+Ne+Okan+Buruk+ne+Fatih+Terim:+%C4%B0%C5%9Fte+yeni+teknik+direkt%C3%B6r...

Yorumcu Levent Tüzemen Cimbom'un yeni hoca adaylarını açıkladı, Fatih Terim ve Okan Buruk derken... Fenerbahçe'ye karşı derbiden 2-0'lık mağlubiyetle ayrılan Galatasaray'da taraftarlar, Domenec Torrent'e tepki göstermeye devam ediyor. Yeni gelecek olan başkan adayları ise hoca planlarını şimdiden oluşturmaya başlamış durumda.

LEVENT TÜZEMEN YENİ HOCAYI DUYURDU

Galatasaray'ın gelecek sezonla ilgili soru işaretlerinin sürdüğü dönemde A Spor yorumcusu Levent Tüzemen, başkan adayları Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu'nun projelerini açıkladı.

Levent Tüzemen, Galatasaray'ın gelecek sezon takımın başına getireceği teknik direktör hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Tüzemen, "Metin Öztürk seçimi kazanırsa Galatasaray'a yerli teknik direktör gelecek. Bu isim Fatih Terim ya da Okan Buruk değil. Metin Öztürk'ün adayını biliyorum. Yaptıklarıyla gerçekten önemli bir isim. Eşref Hamamcıoğlu kazanırsa bir Fransız hocanın geleceği bilgisi var" ifadelerini kullandı.