• 23 Kasım 2021 Salı 10:56
  • |
  • Son Güncelleme:

LeBron James 19 yıllık kariyerinde bir ilki yaşadı

NBA takımlarından Los Angeles Lakers'ın yıldız oyuncusu LeBron James, 19 yıllık kariyerinin ilk men cezasını aldı. Detroit Pistons maçında Isaiah Stewart'a dirsek atan ve ihraç edilen LeBron James'e 1 maç men cezası verildi.

LeBron+James+19+y%C4%B1ll%C4%B1k+kariyerinde+bir+ilki+ya%C5%9Fad%C4%B1

LeBron James 19 yıllık NBA kariyerinin ilk men cezasını aldı. Dün oynanan Detroit Pistons maçında Isaiah Stewart'a dirsek atan LeBron James'e 1 maç men cezası verildi.

LEBRON JAMES'E 1, ISAIAH STEWART'A 2 MAÇ MEN

Detroit Pistons-Los Angeles Lakers maçında yaşanan gerginlik nedeniyle oyundan atılan James ve Isaiah Stewart hakkındaki disiplin cezaları belli oldu. NBA'in internet sitesinden yapılan açıklamaya göre James'e, Stewart'a kontrolsüzce vurduğu ve tartışma başlattığı için bir maç, Stewart'a ise James'i sportmenlik dışı bir şekilde tekraren takip ederek sahadaki tartışmayı tırmandırdığı için 2 maç men cezası verildi.

Serbest atış sırasındaki ribaunt mücadelesinde James'in dirsek darbesiyle sağ kaşı açılan Stewart, sinirine hakim olamamış ve rakibinin üstüne yürümüştü. Takım arkadaşları, teknik heyet ve hakemlerin araya girmesine rağmen bir türlü sakinleşmeyen Stewart, güçlükle soyunma odasına götürülmüştü.