• 14 Mart 2022 Pazartesi 00:02
  • |
  • Son Güncelleme:

Küme düşme kaldırılıyor mu? Gündemi sarsacak konuyla ilgili ilk açıklama geldi

Küme düşme kaldırılıyor mu? sorusu ile ilgili Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran'dan flaş bir iddia geldi. Süper Lig'de kötü gidişini sürdüren ve küme düşme potasında olan Rizespor'da tepki büyük. Yeşil-beyazlılarda başkan Tahir Kıran, "Bu kadar şaibeden sonra küme düşmenin kaldırılması gündeme gelecektir." ifadelerini kullandı.

K%C3%BCme+d%C3%BC%C5%9Fme+kald%C4%B1r%C4%B1l%C4%B1yor+mu?+G%C3%BCndemi+sarsacak+konuyla+ilgili+ilk+a%C3%A7%C4%B1klama+geldi

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Kasımpaşa maçının ardından gündem yaratan açıklamalarda bulundu. TFF ve hakem kararlarına tepki gösteren Kıran, küme düşmenin kaldırılması ile ilgili de ortaya flaş bir iddia attı.

TV100 canlı yayına bağlanan Tahir Kıran açıklamalarda bulundu.

TAHİR KIRAN'DAN KÜME DÜŞME KALDIRILSIN AÇIKLAMASI

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran canlı yayında, "Sezonun 3. haftasından beri Rizespor'u küme düşürmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Şunu sakın unutmayın! Rizespor bitti demeden hiçbir şey bitmez. Operasyonu kimin yaptığını ben biliyorum. Siz bulun. Çaykur Rizespor'a operasyon yapılıyor. Son maçtaki kırmızı kart. Önceki kırmızı kartlar. Hakem kararları. Bir tiyatro var. Bu tiyatronun senaristleri ve yönetmenlerinin belli olduğunu söyledik. Türk futbolunda değişmeyen tek şey hakemler. Bu kadar şaibeden sonra küme düşmenin kaldırılması gündeme gelecektir. Sezon sonu bakacağız. Bütün maçlardaki çalınan puanlarımızı çıkartıyoruz. Gerekirse bununla ilgili basın toplantısı yapacağız. Gereği neyse yapılmasını isteyeceğiz TFF'den." ifadeleri ile tepkisini dile getirdi.