• 3 Mart 2022 Perşembe 21:34
  • |
  • Son Güncelleme:

Khabib Nurmagomedov'un ezeli düşmanı İngiliz devi Chelsea'ye talip oldu! Çılgın teklif: 3 milyar sterlin

Khabib Nurmagomedov'un ezeli düşmanı Conor McGregor Chelsea'ye talip oldu. Chelsea'nin başkanı Roman Abramovich'in İngiliz devini satışa çıkaracağını duyurmasının ardından Khabib Nurmagomedov'un UFC'den en büyük rakiplerinden olan McGregor sosyal medya hesabından Chelsea'ye talip olduğunu açıkladı.

aksam.com.tr
Khabib+Nurmagomedov%E2%80%99un+ezeli+d%C3%BC%C5%9Fman%C4%B1+%C4%B0ngiliz+devi+Chelsea%E2%80%99ye+talip+oldu%21;+%C3%87%C4%B1lg%C4%B1n+teklif:+3+milyar+sterlin

Ukrayna gerilimin futboldaki en büyük yansıması Chelsea'de oldu. Khabib Nurmagomedov ile rekabeti ile bilinen Conor McGregor Chelsea'ye talip oldu. Maviler'in Rus sahibi Roman Abramovich'in kulübü satacağını açıklamasının ardından İngiliz temsilcisine talipler çıkmaya başladı.

Tüm dünya Lionel Messi'yi konuşuyor! Yeni tarzı ortalığı yıktı

KHABİB NURMAGOMEDOV'UN EN BÜYÜK RAKİBİ CONNOR MCGREGOR'DU

UFC'nin en ünlü dövüşçülerinden olan İrlandalı Conor McGregor, Khabib Nurmagomedov ile çok sayıda maça çıkmıştı. Tecrübeli dövüşçü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Chelsea'yi satın almayı düşündüğünü belirtti.

Chelsea taraftarları bu haberin ardından isyan etti. Agrasif ve amatör ruh haline sahip olan McGregor'ın Maviler'i satın almak istemesi İngiliz taraftarların tepkisini çekti.

Yaptığı ekstren hareketlerle magazin gündemlerinden düşmeyen McGregor'ın bu satın alma hamlesi Roman Abramovich tarafından nasıl karşılanacak merakla bekleniyor.

Conor McGregor yaptığı paylaşımda, "I wish to explore this" (Bunu keşfetmek istiyorum) notuyla birlikte Chelsea'yi etiketlediği WhatsApp konuşmasında "Chelsea 3 milyar sterline satılık, hadi alalım." dediği görseli paylaştı.

Thomas Tuchel'den Roman Abramovich'e tepki: Bir adada değiliz, dikkatimiz dağılıyor

NURMAGOMEDOV VE CONOR MCGREGOR ARASINDA NE OLMUŞTU?

Khabib Nurmagomedov ile Conor McGregor arasında 2018 yılında yapılan maç olaylı bitmişti. Khabib Nurmagomedov'un 4. rauntta kazandığı maç sonrası ringin dışına atlayarak rakibi McGergor'un ekibine saldırmıştı. McGregor'ın ekibinin de karşılık vermesinin ardından büyüyen olaylara salonda bulunan güvenlik görevlileri ve Las Vegas polisi müdahale etmişti.

Karma dövüş sanatları hafif sıklet unvan maçı sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle Rus Khabib Nurmagomedov 9 ay, İrlandalı Conor McGregor 6 ay men cezası almıştı.

Rusya'dan futbol yaptırımlarına tepki: CAS'a gidiyorlar