• 26 Mayıs 2022 Perşembe 11:28
  • |
  • Son Güncelleme:

Kerem Aktürkoğlu inanılmaz rakama Avrupa devine gidiyor! Bunun adı çılgınlık

Kerem Aktürkoğlu Galatasaray'dan ayrılmaya hazırlanıyor. Borussia Dortmund başarılı futbolcu için astronomik bir rakamı gözden çıkarmış durumda. Kerem Aktürkoğlu, transferin söz konusu rakamla gerçekleşmesi halinde rekor kıracak. Detaylar haberimizde...

AKŞAM
Kerem+Akt%C3%BCrko%C4%9Flu+inan%C4%B1lmaz+rakama+Avrupa+devine+gidiyor%21;+Bunun+ad%C4%B1+%C3%A7%C4%B1lg%C4%B1nl%C4%B1k

Kerem Aktürkoğlu hayali olan Avrupa'ya yelken açıyor. Sezonun sona ermesinin ardından veda gibi bir paylaşım yapan milli futbolcu için Borussia Dortmund gözünü kararttı. Alman devinin yeni hocası Edin Terzih'in Kerem Aktürkoğlu'nun transferi için ısrarcı olduğu öne sürüldü.

KEREM AKTÜRKOĞLU YENİ BİR REKOR KIRACAK

Habere göre; Alman temsilcisi, 23 yaşındaki oyuncuyu renklerine katmak istiyor ve bu konuda 15-20 milyon euroluk bir maliyeti göze almış durumda. Galatasaray'la 2026 yılına kadar mukavelesi bulunan Kerem Aktürkoğlu'na, Dortmund'un yanı sıra, birçok Avrupa kulübünün ilgisi olduğu da biliniyor.

GALATASARAY'IN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

Geçen sezon ortaya koyduğu futbolla herkesin beğenisini kazanan Kerem, toplam 51 maçta forma giyerken 13 gol ve 12 asistlik süper bir performans sergiledi. Genç oyuncu, Galatasaray'ın ligdeki 38 maçından 37'sinde forma giyerek hocaların vazgeçilmezi oldu.