• 31 Ekim 2021 Pazar 21:38
  • |
  • Son Güncelleme:

Kerem Aktürkoğlu: Hayallerimi gerçekleştiriyorum

Kerem Aktürkoğlu: Hayallerimi gerçekleştiriyorum
Sporx

2-0 kazandıkları Gaziantep FK karşılaşmasında ikinci golü kaydeden Kerem Aktürkoğlu, karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaraylı Kerem Aktürkoğlu, Gaziantep FK karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Kerem Aktürkoğlu, "Beşiktaş maçını telafi etmek istedik. Hafta boyunca bunu konuştuk. Rakiplerimiz de kaybetti. Tutuk başladık ama ikinci yarı daha iyiydik. Hocamız da bizimle konuştu, istediğimiz skoru aldık." dedi.

Performansı hakkında da konuşan Kerem Aktürkoğlu, "Galatasaray'a gelirken hayallerim, hedeflerim vardı. Hedeflerime ne kadar kısa sürede ulaşabileceğimiz hep ailemle konuşuyordum. Fatih Hoca, bana yardımcı oldu. Hayallerimi gerçekleştiriyorum. Eksiklerim var, onların da üzerinden gidiyorum. Hem takım, hem de benim için inşallah daha güzel olur." ifadelerini kullandı.

Fıstık gibi 3 puan! Maç sonucu Galatasaray-Gaziantep FK: 2-0

TERİM: ERZİNCAN'A TEŞEKKÜR EDERİZ

Sarı-kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim, maçın ardından Kerem Aktürkoğlu için "Kerem Aktürkoğlu için Erzincan'a teşekkür ederiz. Güvenip, forma verdik. Hala gelişimini tamamlamadı ama her geçen gün üzerine koyuyor. Daha da iyi olacak. Mutluluk verici." ifadelerini kullandı.

Taraftardan büyük destek... Marcao: Çok zor anlardan geçtim