• 2 Nisan 2022 Cumartesi 03:00
  • |
  • Son Güncelleme:

"Kavgalılar" deniyordu, Mesut Özil'e sürpriz destek

Arsene Wenger, eski oyuncusu Mesut Özil'in kadro dışı kalmasına karşı çıkarak, “Mesut yönetmesi zor bir oyuncu değil. Biraz eğlenmesi gereken, özel yetenekleri olan bir oyuncu. O bir sanatçı ve bu tarz oyuncular biraz daha duygusal oluyor.” dedi.

AKŞAM
%E2%80%99%E2%80%99Kavgal%C4%B1lar%E2%80%99%E2%80%99+deniyordu,+Mesut+%C3%96zil%E2%80%99e+s%C3%BCrpriz+destek

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Mesut Özil konusunda tartışmalar devam ederken bu konu ile ilgili İngiltere'den ilginç bir yorum geldi. Dünyaca ünlü gurbetçi futbolcunun, Arsenal'de birlikte çalıştığı hocası Arsene Wenger, eski oyuncusu ile ilgili konuştu. 72 yaşındaki efsane isim, tecrübeli oyuncunun Fenerbahçe'de kadro dışı kalmasını da yorumladı.

Enner Valencia ayrılmak istiyor!

"MESUT ÖZİL'İN ZORLANMASINA İHTİYAÇ VAR"

ESPN'e çok ilginç açıklamalarda bulunan Fransız çalıştırıcı Arsene Wenger, eski öğrencisi Mesut Özil ile ilgili "Mesut yönetmesi zor bir oyuncu değil. Biraz eğlenmesi gereken, özel yetenekleri olan bir oyuncu. O bir sanatçı ve bu tarz oyuncular biraz daha duygusal oluyor. Bu oyuncuların desteğe ve çevresindeki insanların onları zorlamasına ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

Vitao derbisi

"ONUN ETRAFINDA TOPLANIR"

Wenger, Mesut'un nasıl bir rolde olmasıyla ilgili de görüşlerini paylaştı: "Bir takımı 2 şekilde görebilirsin. Herkesin aynı şeyi yapmasını istersin ya da anlaşabilmenin bir yolunu bulursun. Az defans yapan takımda daha fazla yaratıcı oyuncuya ihtiyacın oluyor ama onun etrafında oyun kuracaksanız eksiklerini telafi edecek kişilerle takım inşa edeceksiniz. Bunun üzerinde düşünmelisiniz."

Fenerbahçe'de sarı alarmı

"MESUT ÖZİL GARANTİ İSTEDİ"

Mesut Özil'in neden Arsenal'de yüzde 15 maaş kesintisi yapmadığını Erkut Söğüt anlattı: "Çünkü hiç kimsenin işten çıkartılmaması için garanti istedi. Eğer öyle bir garanti verilseydi yüzde 30 bile indirirdi. Mesut Özil paylaşmayı sever ve oradayken kanserli çocuklara yardım ediyordu.

Bu da Galatasaray'ın Arda Güler'i! Özgür Baran Aksaka şov!