• 5 Nisan 2022 Salı 17:14
  • |
  • Son Güncelleme:

Karim Benzema Real Madrid'e dünya yıldızını istedi! "Onu getirin 3 kat fazla gol atalım"

Karim Benzema Real Madrid'den yıldız golcüyü istedi. Bu sezon eflatun-beyazlılar ile müthiş bir sezon geçiren Fransız golcü, takımını da sırtlamaya devam ediyor. Ülkesine konuşan Karim Benzema, Fransa Milli Takımından arkadaşı Kylian Mbappe hakkında Real Madrid yönetimine seslendi. İşte detaylar...

Aksam.com.tr
Karim+Benzema+Real+Madrid%E2%80%99e+d%C3%BCnya+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1n%C4%B1+istedi%21;+%E2%80%99%E2%80%99Onu+getirin+3+kat+fazla+gol+atal%C4%B1m%E2%80%99%E2%80%99

Karim Benzema'dan Real Madrid Başkanı Florentino Perez'e çağrı! Fransız basınına konuşan tecrübeli yıldız, Eflatun-beyazlılardan transfer isteğinde bulundu. Paris Saint-Germain'de fırtınalar estiren Kylian Mbappe hakkında konuşan Karim Benzema ilginç bir çağrıda bulundu.

KARIM BENZEMA'DAN ÇAĞRI: EĞER KYLIAN MBAPPE GELİRSE...

Bu sezon attığı gollerle 2021-2022 sezonuna damga vuran Fransız yıldız, sezonun geride kalan bölümü için takımı Real Madrid'i değerlendirdi.

Aksam.com.tr'nin L'Equipe'den aktardığı röportajda Karim Benzema, milli takımdan Kylian Mbappe'yi Real Madrid'e davet etti ve başkan Florentino Perez'e seslendi.

Real Madrid'deki son duruma ve son 16 turundaki PSG eşleşmesine değinen Benzema, milli takımdan arkadaşı Mbappe için, "Kylian ile milli takımda birlikte oynamaktan keyif alıyorum ve aynı kulüpte yer almak isterim. Bu gerçekleşirse şu an olduğundan iki ya da üç kat fazla gol atacağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

KARIM BENZEMA'NIN GÖZÜ ALTIN TOP'TA

Karim Benzema Altın ödülü hakkında da, "Ödüle geçen yıl çok uzak değildim ama Real Madrid ile kupa kazanamamıştım. Ballon d'Or'un büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu gizleyemem ama bu bireysel bir hedef değil. Kazanırsam bunu takım arkadaşlarım sayesine kazanmış olacağım. Kupalar kazanırsak, bireysel ödüller de kaçınılmaz olacak." ifadeleri ile görüşleri belirtti.