• 13 Kasım 2021 Cumartesi 08:00
  • |
  • Son Güncelleme:

Jose Mourinho, Marcao'yu transfer etmek istiyor! İşte Galatasaray'ın istediği rakam

İtalyan basını, Roma'nın Galatasaray'ın Brezilyalı stoperi konusunda yakında resmi temasların başlayacağını yazdı. Jose Mourinho, yıldız futbolcuyu takımında görmek istiyor. Galatasaray bu transfer için en az 15 milyon euroyu kasasına koymak istiyor.

AKŞAM
Jose+Mourinho,+Marcao%E2%80%99yu+transfer+etmek+istiyor%21;+%C4%B0%C5%9Fte+Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+istedi%C4%9Fi+rakam

Serie A ekibi Roma'da Teknik Direktör Mourinho, bundan bir süre önce yaptığı açıklamada kadro olarak ligdeki bazı takımlarla yarışamayacaklarını açıklamıştı. Bunun üzerine İtalya basını da ara transfer dönemini gündeme getirdi.

Defans hattını mutlak suretle takviye etmek isteyen Roma'da stoper adaylarının azaldığı ve bunların arasında Galatasaraylı Marcao'nun da bulunduğu kaydedildi. Yakın zamanda iki kulübün resmi pazarlıklara başlayacağı belirtildi. Galatasaray, Brezilyalı savunmacı için 15 milyon euronun altını kabul etmeyecek.

Fırsat transferi dedikleri bu olsak gerek! Bu iddia çok konuşulur: Vincent Aboubakar...

MUSTAFA MUHAMMED'DE DE GELİŞME VAR

Öte yandan Zamalek'in mali işler sorumlusu Jibril, "Galatasaray, aralıkta Mustafa Muhammed'i satın alıp almayacağını bize bildirmeli. Sezon sonunda da parayı vermeliler" dedi.

Mustafa Muhammed'in 4 milyon dolarlık opsiyonu var.

Adım adım Gedson Fernandes