• 15 Ocak 2022 Cumartesi 14:57
  • |
  • Son Güncelleme:

Joachim Löw'ün istemediği bir tek kulübün anahtarı kaldı, Ali Koç hepsine 'tamam' dedi

Ali Koç'un bizzat görüştüğü Joachim Löw'ün Fenerbahçe'den talepleri ortaya çıktı. Joachim Löw 8 yardımcısının tamamının gelmesini şart koşarken, 3 yıllık kontrat ve takıma 5-6 tane birinci sınıf futbolcu transferi istedi. Fenerbahçe'ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre transfer bütçesi en az 35-40 milyon euro olacak.

Takvim
Joachim+L%C3%B6w%E2%80%99%C3%BCn+istemedi%C4%9Fi+bir+tek+kul%C3%BCb%C3%BCn+anahtar%C4%B1+kald%C4%B1,+Ali+Ko%C3%A7+hepsine+%E2%80%99tamam%E2%80%99+dedi

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç geçtiğimiz günlerde Almanya'ya gidip Joachim Löw ile bizzat görüşmüştü. Sarı-Lacivertlilerin gelecek sezon takımın başına geçirmeyi planladığı Joachim Löw'ün Fenerbahçe'den talepleri de ortaya çıktı.

Aaron Boupendza hayali gerçek oluyor! Bonservisiyle olmadı, kiralık geliyor

JOACHIM LÖW'ÜN İSTEKLERİ ORTAYA ÇIKTI

Olumlu geçen görüşmede Alman teknik adam ilk olarak Fenerbahçe'ye kendi ile 8 yardımcısının tamamının gelmesi şartını koştu. Bunun dışında 3 yıllık kontrat isteyen Löw, takıma 5 ya da 6 tane 1. sınıf futbolcunun transfer edilmesi gerektiğini belirterek bunun için transfer bütçesi talep etti. Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre transfer bütçesi 35-40 milyon eurodan aşağı olmayacak.

ALİ KOÇ JOACHIM LÖW'ÜN TALEPLERİNE SIVAK BAKIYOR

Önümüzdeki sezon UEFA kısıtlamalarının kalkacak olması, bunun dışında TFF'den en yüksek harcama limitini alan kulüp olan Fenerbahçe Alman hocanın isteklerini karşılamaya sıcak bakıyor ancak başkan Ali Koç son olarak kurmaylarıyla durumu istişare edip kararını öyle verecek.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Galatasaray'a transfer oldu! Resmi açıklama geldi

ALİ KOÇ JORGE JESUS'LA DA GÖRÜŞECEK

Bunun yanında başkan Ali Koç'un Portekizli teknik adam Jorge Jesus ile görüşme yapmadan Löw kararını kesin olarak vermek istemiyor.

(Takvim)