• 30 Mart 2022 Çarşamba 11:32
  • |
  • Son Güncelleme:

İsmail Köybaşı için flaş karar! Trabzonsporlular şaştı bu işe

Trabzonspor'dan flaş İsmail Köybaşı kararı. Sezon başında sürpriz bir şekilde 2 yıllık sözleşme imzalanan İsmail Köybaşı, Trabzonspor'dan ayrılıyor. Bordo-Mavililer 32 yaşındaki sol beki gözden çıkarırken, Kasımpaşa'dan Eren Elmalı için resmi temaslar başladı.

%C4%B0smail+K%C3%B6yba%C5%9F%C4%B1+i%C3%A7in+fla%C5%9F+karar%21;+Trabzonsporlular+%C5%9Fa%C5%9Ft%C4%B1+bu+i%C5%9Fe

İsmail Köybaşı'nın Trabzonspor macerası kısa sürecek gibi. Bordo-Mavililer sezon başında beklenmedik şekilde 2 yıllık sözleşme imzaladığı İsmail Köybaşı ile ayrılık kararı aldı. Yaşadığı sakatlıklar ve formsuzluğu sebebiyle Trabzonspor'da düzenli forma şansı bulamayan tecrübeli stoperin Süper Lig'den talipleri var.

İSMAİL KÖYBAŞI'NIN YERİNE EREN ELMALI

Trabzonspor İsmail Köybaşı'nı gözden çıkarırken, Kasımpaşa'nın 21 yaşındaki sol beki Eren Elmalı için resmi temaslara başlıyor. Fanatik'in haberine göre Bordo-Mavililerin Eren Elmalı'nın menajeri Erkut Söğüt ve kulüp CEO'su Serkan Reçber'le bu hafta içerisinde görüşmelere başlayacağı kaydedildi.

ABDULLAH AVCI ISRARLA İSTİYOR

Trabzonspor, teknik direktör Abdullah Avcı'nın ısrarla istediği Eren Elmalı için mali şartları zorlama kararı aldı. 21 yaşındaki sol bekin adı Avrupa kulüpleriyle de anılıyor.

EREN ELMALI'NIN KASIMPAŞA KARNESİ

Bu sezon Kasımpaşa formasıyla tüm kulvarlarda 29 maça çıkan Eren Elmalı'nın 4 asisti bulunuyor. Kulübüyle 2025'e kadar sözleşmesi bulunan 21 yaşındaki sol bekin güncel piyasa değeri 900 bin euro.