• 15 Mayıs 2022 Pazar 15:22
  • |
  • Son Güncelleme:

Henry Onyekuru'dan flaş Galatasaray paylaşımı: 'Geri dönüş'

Daha önce birçok kez kiralık olarak Galatasaray forması giyen Henry Onyekuru'nun adresi yine sarı kırmızılı takım olabilir. Henry Onyekuru, üzerine Galatasaray eşofmanı olan bir paylaşım yaptı.

Henry+Onyekuru%E2%80%99dan+fla%C5%9F+Galatasaray+payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1:+%E2%80%99Geri+d%C3%B6n%C3%BC%C5%9F%E2%80%99

Galatasaray'da daha önce 3 kez kiralık olarak forma giyen Henry Onyekuru, sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım 'geri dönüş' sinyali olarak yorumlandı.

HENRY ONYEKURU'DAN GERİ DÖNÜŞ PAYLAŞIMI

Yunan basını Olympiakos'ta çok mutsuz olan Nijeryalı yıldızın Galatasaray'a dönmek istediğini ve menajeri aracılığıyla görüşmelerin başladığını yazmıştı.

Bu sabah Onyekuru'dan flaş bir paylaşım geldi. Üzerinde Galatasaray eşofmanı, elinde ise bavulların olduğu bir fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşan yıldız futbolcunun bu hamlesi "Geri dönüş" olarak yorumlandı.

Galatasaray forması altında oynadığı futbolla taraftarların sevgilisi haline gelen Henry Onyekuru sezon başında sürpriz bir şekilde Olympiakos'a transfer olmuştu.

Bu sezon Yunan ekibinde 27 maça çıkan ve sadece 1 gol atabilen 24 yaşındaki futbolcunun kulübüyle 3 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

(Takvim)