• 25 Mart 2022 Cuma 14:21
  • |
  • Son Güncelleme:

Hadi canım! Bild, Mesut Özil haberini bakın nasıl duyurdu

Fenerbahçe'nin dün kadro dışı bıraktığı Mesut Özil, dünya basınında manşetleri süsledi. Bild, Mesut Özil'in kadro dışı bırakılmasını beklenmedik bir gelişme olarak duyururken, L'Equipe'in Arsenal örneği vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Hadi+can%C4%B1m%21;+Bild,+Mesut+%C3%96zil+haberini+bak%C4%B1n+nas%C4%B1l+duyurdu

Fenerbahçe'de Mesut Özil'in kadro dışı bırakılmasının yankıları sürüyor. Sarı-Lacivertlilerin Mesut Özil'le ilgili aldığı karar dünya basınında da manşetleri süsledi. Bild'in kararı beklenmedik olarak yorumlaması dikkat çekti.

İşte dünya basınında Mesut Özil'in kadro dışı bırakılmasının yankıları:

BILD

Alman basınından Bild, Alman Milli Takımı'nın eski yıldızı olarak tanımladığı Mesut Özil'in kadro dışı kalmasını okuyucularına, 'Beklenmedik' bir gelişme olarak duyurdu.

MIRROR

İngiliz basınından Mirror Fenerbahçe'nin kararını, "Arsenal'in eski yıldızı Mesut Özil ile takım arkadaşı Ozan Tufan ile kadro dışı bırakıldı" sözleriyle okuyucularına aktardı. Mirror ayrıca yıldız futbolcunun Fenerbahçe'ye transfer döneminde yaşananlardan da bahsetti.

L'EQUIPE

Fransız basınından L'equipe, Mesut Özil'in Fenerbahçe'de kaptanlık yaptığının altını çizerek, Arsenal'deki son döneminde olduğu gibi kadro dışı bırakıldığını manşetine taşıdı.

MAIS FUTEBOL

Portekiz basınında Mais Futebol, bu sezon 26 maça çıkan Mesut Özil'in kulüpten yapılan açıklama ile kadrodan çıkarıldığını manşetine taşıdı.

THE SUN

Mesut Özil'den Arsenal'in eski yıldızı olarak bahseden The Sun, "Mesut Özil, son maçtaki 'sözlü tartışma' sonrası Fenerbahçe kadrosundan atıldı" ifadeleri ile okurlarına gelişmeleri aktardı.

FOOT MERCATO

Foot Mercato, kadro dışı kararını, "Fenerbahçe, iki yıldızının kadro dışı bırakıldığını resmi bir açıklamasıyla duyurdu." şeklinde sayfalarına taşıdı.

AS

İspanyol basınından AS ise eski Real Madrid futbolcusunun son lig maçının devre arasında oyundan alındığını ve bugün A takım kadrosundan çıkartıldığını belirtti.