• 19 Mayıs 2021 Çarşamba 13:23
  • |
  • Son Güncelleme:

Gedson Fernandes ve Halil Dervişoğlu'ndan Galatasaray'a Fatih Terim şartı

Galatasaray'da kiralık sözleşmeleri sona eren Gedson Fernandes ve Halil Dervişoğlu'nda büyük bir belirsizlik yaşanıyor. Sarı-Kırmızılılar iki oyuncuyla da devam etmek isterken Gedson ve Halil, teknik direktör Fatih Terim'le yola devam edilmesi halinde imzaya sıcak bakıyor.

Gedson+Fernandes+ve+Halil+Dervi%C5%9Fo%C4%9Flu%E2%80%99ndan+Galatasaray%E2%80%99a+Fatih+Terim+%C5%9Fart%C4%B1

Galatasaray'da yönetimin seçimi iptal etmesiyle birlikte transferde ciddi bir kaos yaşanıyor. Sözleşmesi biten oyuncular, kontratında son senesine girenler, kiralık opsiyonuyla takıma katılanlar... Hepsinin durumu belirsiz.

GEDSON VE HALİL MUAMMA

En çok merak edilen isimler Gedson Fernandes ve Halil Dervişoğlu'nun nasıl tercihler yapacakları da muamma. Fatih Terim'in özel ilişkilerini kullanarak Aslan'a kazandırdığı Gedson Fernandes ile Radamel Falcao ve Mustafa Muhammed'i kenarda oturtarak forma verdiği Halil Dervişoğlu hocalarının durumunu takip ediyor.

GEDSON'UN FATİH TERİM ŞARTI

Sarı-kırmızılılar büyük bir potansiyel olan Gedson Fernandes ile devam etmek istiyor. Kontratı sona erdiği için Benfica'ya dönen 22 yaşındaki orta sahanın aklının bir köşesinde Galatasaray var ancak şartı Fatih Terim'in kalması. İmparator ile devam edilirse Gedson'un formayı giyme ihtimali bulunuyor.

HALİL'İN GÖZÜ DE TERİM'DE

Halil Dervişoğlu da hem yaşı hem potansiyeli ile beğenilen bir oyuncu. Sözleşmesi bittiği için Brentford'a dönen 21 yaşındaki hücum oyuncusu da Fatih Terim'in durumunu izliyor.

FENERBAHÇE DE PEŞLERİNDE

Gedson Fernandes ve Halil Dervişoğlu'nun performansları kiralarken opsiyon koydurmayan sarı-kırmızılı yönetimin başını ağrıtacak gibi. Seçim süreci yüzünden şu anda görüşmeler yürütülemezken özellikle Fenerbahçe'nin iki isimle de ilgilendiği kaydedildi. Beşiktaş'ın da Halil'in peşinde olduğu ifade ediliyor.

(Sabah)