• 5 Kasım 2021 Cuma 10:42
  • |
  • Son Güncelleme:

Gecenin skandal kararı! Kerem Demirbay gırtlaklandı, yumruk yedi, oyundan atıldı! Nabil Fekir'den şok saldırı

UEFA Avrupa Ligi'ndeki Bayer Leverkusen-Real Betis maçında Nabil Fekir, Kerem Demirbay'ın boğazına sarılıp yumruk attı. Kerem Demirbay'ın kulağına saldırdığı da gözlemlenen Nabil Fekir, kavgayı ayırmaya çalışan diğer isimlere de benzer şekilde cevap verdi. Pozisyon sonrası Fekir kırmızı kartla oyundan atıldı.

Gecenin+skandal+karar%C4%B1%21;+Kerem+Demirbay+g%C4%B1rtlakland%C4%B1,+yumruk+yedi,+oyundan+at%C4%B1ld%C4%B1%21;+Nabil+Fekir%E2%80%99den+%C5%9Fok+sald%C4%B1r%C4%B1

UEFA Avrupa Ligi'ndeki Bayer Leverkusen-Real Betis maçında şok bir kavga yaşandı. Konuk ekipte forma giyen Nabil Fekir, Leverkusen'in Türk asıllı futbolcusu Kerem Demirbay'a saldırdı. Bir pozisyon sonrası Kerem Demirbay'ın kulağına şiddetli bir hamle yaptığı gözlemlenen Nabil Fekir, ardından oyuncunun boğazına sarılıp yumruk attı. Kerem Demirbay neye uğradığını şaşırırken Nabil Fekir olayı yatıştırmaya gelen diğer isimlere de benzer şekilde cevap verdi.

NABIL FEKIR VE KEREM DEMİRBAY OYUNDAN ATILDI

İki takımın teknik heyetinin araya girmesiyle olaylar sona ererken maçın hakemi, Nabil Fekir ve Kerem Demirbay'ı kırmızı kartla oyundan attı.

İşte o anlar...