• 11 Ocak 2022 Salı 12:15
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'ın yeni teknik direktörünün geliş saati bile belli oldu! 4 ayda kovulmuştu

Fatih Terim ile yolların ayrılması sonrası Galatasaray'ın yeni teknik direktörü belli oldu. Sarı-Kırmızılılar, Domenec Torrent ile her konuda anlaşma sağladı. Galatasaray'ın el sıkıştığı Domenec Torrent bu gece saat 00:15 sularında İstanbul'a geliyor.

Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+yeni+teknik+direkt%C3%B6r%C3%BCn%C3%BCn+geli%C5%9F+saati+bile+belli+oldu%21;+4+ayda+kovulmu%C5%9Ftu

Galatasaray'da Fatih Terim sonrası yeni teknik direktör belli oldu. Cimbom, Guardiola'nın yardımcılığını yaptığı dönemde tarihi başarılar elde eden Domenec Torrent ile anlaşma sağladı. Vole'nin haberine göre Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Domenec Torrent bu gece saat 00:15 sularında İstanbul'a gelecek.

DOMENEC TORRENT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? DOMENEC TORRENT NERELİ?

59 yaşındaki İspanyol teknik direktör Domenec Torrent, Bayern Münih ve Manchester City'de Guardiola'nın yardımcılığını yaptı. 2018'de Pep'in yanından ayrıldı ve ABD'de New York City'nin başına geçti ancak burada işler istediği gibi gitmedi ve 18 ay sonra takımdan ayrıldı. 2020 Temmuz'unda ise Flamengo'nun başına geçen Torrent, Brezilya ekibinden de 4 ay sonra kovuldu.

İspanyol çalıştırıcı, Kasım 2020'den bu yana kulüp çalıştırmadı.

Gedson Fernandes sonrası 2. transfer de tamam! Galatasaray'a hayırlı olsun