• 3 Mart 2022 Perşembe 10:23
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'ın 'cepte' bildiği 24 milyon euroluk yıldızı Fenerbahçe kapıyor

Inter'in 24 milyon euroya transfer ettiği ve Galatasaray'ın resmi teklifini ilettiği Matias Vecino için Fenerbahçe de devreye girdi. Fenerbahçe, Matias Vecino'nun menajeriyle ön görüşme yaparken, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 30 yaşındaki orta saha oyuncusu, imza parası vermeleri sebebiyle Galatasaray ve Fenerbahçe'ye sıcak bakıyor.

Takvim
Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+%E2%80%99cepte%E2%80%99+bildi%C4%9Fi+24+milyon+euroluk+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1+Fenerbah%C3%A7e+kap%C4%B1yor

Galatasaray'ın resmi teklifini ilettiği Matias Vecino için Fenerbahçe'den karşı hamle geldi. Sarı-Lacivertliler, Inter'in 5 yıl önce 24 milyon euroya transfer ettiği Matias Vecino'nun menajeriyle ön görüşme yaptı.

Ali Koç'a hayatının şoku! Tüm planlar altüst oldu: Herkes imzaya beklerken yeni takımı...

GALATASARAY VE FENERBAHÇE VECINO TRANSFERİNDE DAHA AVANTAJLI

Inter ile sözleşmesi sezon sonuna bitecek olan Matias Vecino için bonservis bedeli ödenmeyecek olması transferi daha da cazip hale getirirken, oyuncuya birçok talip olsa da Galatasaray ve Fenerbahçe'nin imza parası vermeye sıcak bakması iki ezeli rakibi transferde ön plana çıkarıyor.

PİYASA DEĞERİ 5 MİLYON EURO

Bu sezon Inter formasıyla Serie A'da 15 maça çıkan Matias Vecino 1 gollük performans sergiledi. Oyuncunun güncel piyasa değeri 5 milyon euro.

Merih Demiral için tam 100 milyon euro! İtalya'da yer yerinden oynadı