• 11 Kasım 2021 Perşembe 20:20
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'daki "haklı galibiyet krizinde" son durum

Galatasaray'daki "haklı galibiyet krizinde" son durum
DHA

Galatasaray'da Beşiktaş derbisi sonrası yaşanan "haklı galibiyet krizi" çözüme kavuştu

Galatasaray'da Beşiktaş yenilgisinin ardından, yönetim kurulu sözcüsü Remzi Sanver, "Haklı galibiyet" açıklamasında bulunmuş ve teknik direktör Fatih Terim de "Aynı fikirdeyim." diyerek Remzi Sanver'in açıklamalarına destek vermişti.

Bu açıklama sosyal medyada taraftarların da tepkisine neden olmuştu. Sonrasında başkan yardımcısı Rezan Epözdemir, "Hakem hataları sonuca etki etti, galibiyet haklı değildi." diyerek kişisel görüşünü ifade etmişti.

Bunun üzerine Galatasaray Başkanı Burak Elmas, "Yönetim kurulu sözcüsü Remzi Sanver'in açıklamaları kulübümüzü bağlar." diyerek Remzi Sanver'e destek verdi. Başkan Elmas'ın rakipler hakkında eleştirilere girilmemesi gerektiğini, gerekirse de kendisinin bunu yapacağını söylemesi krizi büyüttü.

Bu açıklamalara çok içerleyen Rezan Epözdemir'in, bir hafta boyunca mesajlaşma gruplarından çıkarak, iletişimi kestiği ve yönetim kurulu üyeliği ile bütün görevlerinden istifa ettiği ancak başkan Burak Elmas'ın bu istifayı kabul etmediği iddia edildi.

Başkan Elmas, Süper Lig'de geçtiğimiz hafta oynanan Fatih Karagümrük maçını Rezan Epözdemir ile birlikte aynı locada izleyerek kırgınlığı giderdi ve aradaki buzları eritti.

İddiaları doğruladı! Kerem Aktürkoğlu için transfer iddiası