• 12 Ocak 2022 Çarşamba 07:00
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da veda... Fatih Terim: Yarı yolda bırakıldım

Galatasaray'da görevden alınan Fatih Terim, oyuncularıyla ve taraftarlarla vedalaştı. Taraftarlar yönetimi istifaya davet etti. Tecrübeli teknik direktör, eşi ve kızıyla birlikte gittiği Florya'da oyuncularına “Ben bir proje için her şeyi riske ettim. Böyle anlaşmıştık ama yarı yolda bırakıldım.” ifadelerini kullandı. Fulya Terim veda sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.

AKŞAM
Galatasaray%E2%80%99da+veda...+Fatih+Terim:+Yar%C4%B1+yolda+b%C4%B1rak%C4%B1ld%C4%B1m

Galatasaray'da 4. Fatih Terim dönemi istifa sesleri altında duygusal bir veda ile son buldu. Sarı-Kırmızılı Yönetimin, önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantı sonrası görevden aldığı Terim, dün öğle saatlerinde eşi Fulya Terim ve kızıyla birlikte Florya'ya geldi. Oyuncularıyla, kulüp çalışanları ve tesislerin önünde kendini bekleyen taraftara veda etti.

4 kişilik ekibiyle geldi: İşte Domenec Torrent'in yardımcıları! Sürpriz yerli detayı...

"BAŞARABİLECEĞİNİZİ BİLİYORUM"

Tecrübeli çalıştırıcı oyuncularıyla kısa bir toplantı yaptı. Başarılı teknik adam, "Ben bir proje için her şeyi riske ettim. Böyle anlaşmıştık ama yarı yolda bırakıldım. Sizin her şeyi başarabileceğinizi biliyorum. Kırdığım her kim varsa hakkını helal etsin." ifadelerini kullanarak oyuncularına veda etti. Vedalaşma sırasında oldukça duygusal anlar yaşandı.

Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Domenec Torrent İstanbul'da! Ayağının tozuyla Türkçe tvit...

"BİZE HAKKINIZI HELAL EDİN"

Fatih Terim, tesislerden ayrılmadan önce sabah erken saatlerden itibaren kendisi için tesislerin önünde bekleyen Galatasaray taraftarlarını 'İstifa yönetim sesleri' altında selamladı. Terim taraftara 'Hakkınızı helal edin" ifadelerini kullandı. Bu veda sırasında duygularına hakim olamayan Terim'in eşi Fulya Terim gözyaşlarını tutamadı.

TERİM'E TEŞEKKÜR

Galatasaray'ın resmi Twitter hesabından Fatih Terim için teşekkür mesajı paylaşıldı. Paylaşımda şu ifadelere yer verildi: "Galatasaray için en iyiyi istedik, sezon başından bu yana birlikte durmadan çalıştık. Tüm emeklerin için teşekkürler Fatih Terim."

ŞÜKRÜ HANEDAR "İSTİFA ETTİM"

Fatih Terim ayrıldıktan sonra istifa eden Şükrü Hanedar, "Galatasaray'daki görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Bu görevi bana layık gören değerli büyüğüm İmparator Fatih Terim'e ve geçmiş dönem başkan ve yönetimlerine sonsuz teşekkür ederim. Galatasaray'a hizmet bir şereftir." ifadelerini kullandı.

MORALLER BOZUK

Galatasaray, Atakaş Hatayspor maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla başladı. Sarı-Kırmızılı futbolcuların Fatih Terim'in görevden alınması nedeniyle moralsiz oldukları öğrenildi.