• 24 Eylül 2021 Cuma 14:40
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da Okan Buruk sürprizi! Fatih Terim'in yerine mi geliyor?

Son dakika Galatasaray haberleri… Süper Lig'de son olarak Kayserispor'a 3-0 mağlup olan Galatasaray'da taraftarların büyük bir kısmı Fatih Terim'e öfke kusarken takımın başına Okan Buruk'un getirilmesi konusunda kampanya başlattı. Gözler uzun süredir boşta olan Okan Buruk'a çevrildi. Peki Okan Buruk Galatasaray'a gelecek mi? Galatasaray yönetiminin Okan Buruk'a ilgisi var mı? Galatasaray'da Fatih Terim'in yerine Okan Buruk mu geliyor?

aksam.com.tr
Galatasaray%E2%80%99da+Okan+Buruk+s%C3%BCrprizi%21;+Fatih+Terim%E2%80%99in+yerine+mi+geliyor?

Süper Lig'de son olarak deplasmanda Kayserispor'a mağlup olan Galatasaray'da taraftarların teknik direktör Fatih Terim'e olan inancı git gide azalıyor. Karşılaşma sonrası sosyal medyada 'FatihTerimİstifa' tagı açan Sarı-Kırmızılı taraftarların büyük bir bölümü takımın başına Okan Buruk'un getirilmesini istiyor.

TARAFTARLARIN TALEBİ OKAN BURUK

Oynanan kötü futbol ve olumsuz tablo karşısında ses yükseltmeye başlayan Galatasaraylı taraftarların büyük bir bölümü teknik direktör Fatih Terim'i sosyal medyada istifaya davet etti. Fatih Terim ile yolların ayrılmasını isteyen taraftarlar, takımın başına Okan Buruk'un getirilmesi konusunda kampanya başlattı. Sarı-Kırmızılılar Okan Buruk'la ilgili binlerce paylaşım yaparken taraftarlar arasında genç teknik adamın bu fırsatı hak ettiği görüşü hakim.

OKAN BURUK GALATASARAY'A GELECEK Mİ?

Burak Elmas yönetimi başkanlık seçimi öncesi teknik direktör Fatih Terim'le devam edeceklerini kararlı bir şekilde bildirmiş ve seçimin kazanılmasının ardından Terim'le derhal sözleşme imzalanmıştı. Taraftarlardaki hakim görüşün aksine Galatasaray yönetimi yola Fatih Terim'le devam etmekte kararlı. Yönetimin Terim'le yollarını ayırmak gibi bir düşüncesi bulunmuyor.

"FATİH HOCAM ARTIK OKAN BURUK'A EL VERME ZAMANI"

İşte Galatasaraylı taraftarların Okan Buruk'la ilgili yaptığı bazı paylaşımlar:

-Hocam artık Okan Buruk'a el verme zamanı.

-Allah rızası için Okan Buruk gelsin artık. Fatih Terim'le olmuyor.

-Fatih Terim istifa da bir hizmettir. Okan Buruk bu görevi fazlasıyla üstlenebilir.

-Şimdi senin zamanın Okan Buruk.

-Zamanı gelince değerli ve kıymetli makamlar hak edenlere devredilmeli. Galatasaray için Okan Buruk zamanı.

-Sevgimiz, saygımız baki ancak artık olmuyor hoca. Fatih Terim istifa! Daha geç olmadan Okan Buruk gelsin artık.