• 28 Aralık 2021 Salı 12:04
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da Mario Balotelli sesleri! Başkan canlı yayında açıkladı

Galatasaray'ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Mario Balotelli için Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'tan açıklama geldi. Murat Sancak, Mario Balotelli'yi Galatasaray dahil hiçbir takıma göndermeye niyetlerinin olmadığını söyledi.

Galatasaray%E2%80%99da+Mario+Balotelli+sesleri%21;+Ba%C5%9Fkan+canl%C4%B1+yay%C4%B1nda+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1

Galatasaray'ın Mario Balotelli'yi transfer edeceği yönündeki iddialara Adana Demirspor'dan yanıt geldi.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Beyaz TV'de yaptığı açıklamada "Kulağımıza gelen bir şey yok. Benden oyuncu almak kolay mı?" dedi.

"TERİM'E SAYGISI VAR"

Mario Balotelli'nin kısa bir süre önce yaptığı Fatih Terim paylaşımının hatırlatılması üzerine Murat Sancak "Mario'nun, Fatih Terim'e saygısı var. Ona destek vermek için paylaşım yaptı." ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'DE BİR TAKIM OLMAZ"

31 yaşındaki İtalyan golcünün Türkiye'de başka bir takıma gidemeyeceğini söyleyen Murat Sancak "Balotelli, Türkiye'de hiçbir takıma gitmez. Sadece 'Ben git' dersem gidebilir. Onun dışında gidemez. Mario'yu şu an bırakır mıyım? Süper Lig'in en iyi oyuncusu" açıklamasını yaptı.

"10 MİLYON EURO'YA GÖRÜŞÜRÜZ"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ayrıca "Paraları varsa, Mario Balotelli için görüşebiliriz. 10 Milyon Euro varsa, görüşürüz. Bize teklif gelmedi. Zaten bırakmak gibi bir düşüncemiz de yok." dedi.

İLK YARI 7 GOL

Adana temsilcisinin sezon başında kadrosuna kattığı İtalyan yıldız, ligin ilk yarısını 18 maçta 7 golle tamamlamayı başardı. Öte yandan tecrübeli golcü, 7 golün yanı sıra arkadaşlarına da 2 gol pas verdi.