• 11 Mayıs 2022 Çarşamba 09:08
  • |
  • Son Güncelleme:

Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu depremi! Tüm camia şokta

Kerem Aktürkoğlu kararını verdi, ayrılıyor... Galatasaray'da bu sezon yaşanan kötü gidiş ve Avrupa'ya katılım hakkı elde edememe üzerine başta Kerem Aktürkoğlu olmak üzere birçok oyuncu ayrılık kararı aldı.

Galatasaray%E2%80%99da+Kerem+Akt%C3%BCrko%C4%9Flu+depremi%21;+T%C3%BCm+camia+%C5%9Fokta

Galatasaray'da bu sezon yaşanan büyük çöküş sonrası oyuncular da kötü etkilenmiş durumda. Bu isimlerden biri de Kerem Aktürkoğlu oldu. Kerem'in yanı sıra Mostafa Mohamed, Olimpiu Morutan, Victor Nelsson ve Marcao da ayrılık eşiğinde.

KEREM AKTÜRKOĞLU TAKIMDAN AYRILIYOR

Sarı-kırmızıların kâbus gibi bir sezon geçirmesi ve önümüzdeki yıl Avrupa Kupaları'na katılamayacak olması nedeniyle birçok oyuncunun ayrılmayı kafasına koyduğu belirtildi. Özellikle Kerem Aktürkoğlu ve Mostafa Mohamed gibi isimlerin, yeni sezonda Avrupa'nın üst düzey liglerine transfer olma hayalini taşıdıkları bildirildi.

NELSSON VE MARCAO ÜST DÜZEY TAKIMLARIN GÖZDESİ

Diğer taraftan hayal kırıklığı yaşayan Morutan'a da menajerinin kulüp aradığı belirtildi. Sarı-kırmızılılarda bu sezon UEFA Avrupa Ligi'ndeki performansları sonrası Nelsson ve Marcao gibi isimler de üst düzey takımların gözdesi durumundalar.

(Milliyet)